021-22119809
دفترچه راهنمای پکیج گلدیران

دفترچه راهنمای پکیج گلدیران

جهت دریافت دفترچه راهنمای پکیج گلدیران بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

دریافت فایل PDF ظرفیت فایل: ۵۷۴ کیلوبایت مدل پرستیژ

دفترچه راهنمای پایونیر ظرفیت ۲۰۶ کیلو بایت

 

 “آخرین بروز رسانی: ۱۳۹۴/۰۱/۱۰

 

تنظیمات سریع گلدیران

تنظیمات سریع گلدیران

 

 

 

 

 

 

 

Goldiran Hot Water Package

پکیج گلدیران

 

در تاریخ “۱۳۹۳/۰۷/۱۲” به روز رسانی شد.

 

پکیج شوفاژی گلدیران – پکیج گلدیران – پکیج پرستیژ – پکیج پایونیر – پکیج کم مصرف بی صدا – پکیج گلدیران – پکیج شوفاژی گلدیران – پرستیژ – پایونیر – لیست قیمت پکیج – قیمت پکیج – قیمت پکیج شوفاژی گلدیران –قیمت پکیج گلدیران – قیمت پکیج پرستیژ – قیمت پکیج پایونیر –قیمت پکیج کم مصرف بی صدا – قیمت پکیج گلدیران – قیمت پکیج شوفاژی گلدیران – قیمت پرستیژ – قیمت پایونیر – لیست قیمت پکیج – قیمت پکیج

۳۴۰ دیگاه

 1. لطفا دفترچه راهنمای فنی جهت نصب ونگهداری پکیج مدل p302f را برایم ایمیل کنید ضمنا در صورت نیاز اینجانب امادگی همکاری جهت نصب وتعمیر دستگاههای برودتی وگرمایشی را دارم .

 2. ممنون از دفترچه راهنمای بسیار جامع و کاملتون. از راهنمای خود دستگاه خیلی مفید تر بود

 3. نیما گفت:

  مرسی خیلی خوب بود . کاشکی یه کم هم در مورد عیب یابی می گفتید . پکیج ما در حالت زمستونی روشن میشه و گرم میکنه اما آب گرم برای استفاده در سرویس نمیاد . چه در حالت زمستونی و چه تابستونی . به عبارت دیگه گرمایش کار میکنه اما آبگرمکن برای مصرفش کار نمیکنه

  • فرزین خانه شناس گفت:

   عدم کارکرد فلوسوئیچ – براحتی با تعویض قطعه برطرف می شود.

  • تورج گفت:

   شیر موتوری سه راه دستگاهت رو حالت زمستاانه قفل شده . یعنی سیم پیچ حالت تابستانه (اب مصرفی ) سوخته.

  • حسین گفت:

   سلام اگه براتون امکان داره کدهای خطا مربوط به پکیج گلدایران روارسال بفرمایید پیشاپیش ازشما سپاسگزاری مینمایم.

   • فرزین خانه شناس گفت:

    ارورهای اشاره شده مربوط به مدل های پرستیژ و پایونیر در پکیج گلدیران می باشد:
    ارور E1 مربوط به عدم تشکیل شعله که شامل تمامی عواملی می شود که در تشکیل شعله موثرند: گاز، برق، الکترود، حس گر و …
    ارور E2 مربوط به بالا رفن بیش از حد تحمل دما در پکیج می باشد که این عدد مابین ۹۵ تا ۱۱۰ درجه سانتیگراد می باشد و شامل تمامی عواملی که باعث عدم چرخش آب در مبدل می شوند و نیز قطعاتی همچون مبدل ها، پمپ، شیر سه راهی، فیوز حد و ..
    ارور E3 مربوط به عدم امکان خرج دود به صورت صحیح و یا کامل می باشد که می بایست ولتاژ برق ورودی، فن، پرشر فن، شیلنگهای فن و فیوز دود چک شود.
    ارور E6 مربوط به سنسور آب گرم مصرفی
    ارور E7 مربوط به سنسور مدار گرمایشی
    ارور E9 مربوط به حالت انجماد

 4. ازبابت دفترچه راهنما ممنونم

 5. لطفا دفترچه راهنمای اصلی (انگلیسی) را روی سایت بگذارید.

 6. با سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که دراختیارمی گذارید
  خواهش میکنم در مورد بهره برداری ازپکیج پرستیز و نحوه کنترل دمای اطاقها در زمانی که از اطاقها استفاده می شود ویا بعد از آن (استفاده نمی شود) توضیح فرمایید .آیا اگر از اطاقی استفاده نشود می بایست شیر رادیاتورآن رابست؟ من شنیدم این کار به پمپ دستگاه فشار می آورد.

  • فرزین خانه شناس گفت:

   می توان دمای اتاق ها را به کمک ترموستات دیواری کنترل کرد که در این ثورت از سوکتی که داخل پکیج پل خورده می توان استفاده کرد. بهتر است شیر های رادیاتور بسته نباشد. البته بستن شیر یکی از رادیاتورها مجاز است.

 7. ناظمي گفت:

  با سلام و سپاس از شما.فشار پکیج طبق دفترچه باید ۱٫۵ بار باشد. درحالیکه فشار پکیج در حال استفاده ما ۲٫۸ است. با استفاده از شیر هواگیری رادیاتور مقداری آب از سیستم خارج کردم که فشار به ۱٫۵ بار رسید اما مجددا بعد از یک روز به همان میزان قبلی یعنی ۲٫۸ برگشت. لطفا راهنمایی کنید با چه روشی می توان فشار را به فشار استاندارد رساند. بالا بودن فشار چه زیان هایی برای سیستم دارد؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   به احتمال زیاد شیر پرکن زیر پکیج باز می باشد و بطور کامل بسته نشده است و یا معیوب شده است. از واحد خدمات درخواست اعزام تکنسین فرمائید.

 8. علیرضا گفت:

  با سلام بنده تازه یک عدد پگیج p242f گلدیران خریداری کرده ام از قسمت بالا که دود کش نصب میشود احساس بنده دو جداره میباشد و به عبارتی دود خارج و اکسیژن جهت سوختن وارد میشود ایا در منزلی که قطر دود کش ۱۵میباشد میتوان با نصب کلاهک ۱۵ ان را نصب نمود یا اینکه باید از دود کش دو جداره استفاده کرد در ضمن مساحت منزل ۸۰ متر میباشد و یا اینکه با همان کلاهک ۱۵کفایت میکند متشکرم که پاسخگو باشید

  • فرزین خانه شناس گفت:

   پکیج مورد نظر شما از نوع فن دار می باشد. توصیه می گردد پکیج فن دار به همراه دودکش دوجداره نصب گردد که در این صورت از جدار بیرونی (سایز ۱۰) هوای مورد نیاز احتراق تامین و از جدار داخلی (سایز ۶) دود حاصل از احتراق تخلیه می گردد. میتوان پکیج فن دار را به دودکش های تک جداره که تا پشت بام بالا رفته و دارای کلاهک H می باشد نصب کرد سایز این دودکش ها از ۱۰ تا ۱۵ سانت می تواند تغییر کند و حتی محدودیت ارتفاع ۲۰ متر را نخواهد داشت. اما اگر دیوارها و پنجره ها ازن وع دوجدار و در اصطلاح هوابند باشند می بایست دریچه ای جهت ورورد هوای تازه به داخل واحد تعبیه گردد.

 9. علیرضا گفت:

  با سلام از این که به پرسش بنده سریع پاسخ دادید منزل ما دارایی دریچه میباشد و شیشه دو جداره با این نتیجه میتوانم از دود کش با قطر ۱۰استفاده و هوایی احتیاج به احتراق از منزل تهیه شود و با تعویض دهنه ۱۵ به ۱۰ مستقیما وصل شود با نهایت احترام

  • فرزین خانه شناس گفت:

   با توجه به اینکه پکیج مدل P262F دارای دهنه ۶ و ۱۰ می باشد شما می بایست با استفاده از لوله ۶ و تبدیل آن در محل اتصال به دوکش به سایز دودکش داخل دیوار از این پکیج استفاده نمائید.

 10. نشتی آب گفت:

  ساکن یوسف آباد
  آب از شیر اطمنینان پکیج مدل پرستیژ انقدر خروج داشت که کل ام دی اف را خیس و از حالت عادی خارج کرده بود همسایه طبقه ۱ آمد و گفت از بالکن شما اب میچکد ببینید مشکل از کجاست
  ما رفتیم دیدیم آب بقدری نشت داره که کل بالکن خیس شده
  دفترچه راهنما نداشتیم شماره و حتی اسم پکیج را نمی دانستیم که البته از اینترنت بعدش دانلود کردم
  دیدم انگیسی نوشته گفتم حتما خارجیه
  بعد دقت کردم دیدم ایرانیه انگار نوشتهGOlDIRAN با خوشحالی رفتم تو اینترنت گفتم حتما نمیایندگی و خدمات پس از فروش داره
  شماره گویا را گیر آوردم و زنگ زدم یک خانمی برداشت گفت شیر اطمینان را کامل بازکنم -شیرپرکن وردودی را باز کنم- شیرآب آشپزخانه یا حمام را تا اخر بازکنم- بعد بزنم به برق- اگر فشار اب بین۱٫۵-۲٫۵رسید پس درست شده – همین هم شد گفت الان شیرپرکن را ببندم.
  و این شد که درست شد و درد سر آوردن تعمیر کارو… از ما بدر شد….
  از این شرکت متشکریممممممممممم

  • الهام گفت:

   برای پکیج ما هم همین اتفاق افتاده بود ، من کامنت شما رو خوندم و انجام دادم و‌پکبج درست شد ???
   اول پکیج رو خاموش کردم . البته لوله ورودی اب شهری ما به سیستم پکیج ، شیر قطع و وصل نداشت و من شیر رو از فلکه ی اصلی بستم . اب سیستم کامل قطع شد . بعد هم اون پیچ زیر پکیج رو کامل باز کردم و فشار دستگاه ، پایین اومد .
   در روشن کردن مجدد ، فشار دستگاه نرمال باقی موند.

 11. ضمن عرض سلام بنده پکیج دیواری گلدیران مدل پرستیژ دارم.با توجه به دفترچه راهنمایی که شما زحمت کشیده بودین تنظیمات انجام دادم اما رادیاتورها خوب داغ نمیشن و ولرم هستش.پکیج روشن میکنه دما رو به ۸۵ میرسونه و سریع خاموش میکنه و تا دما تا ۴۵ پایین نیاد روشن نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید.این ایراد از ابتدایی که پکیج نصب شد وجود داشت

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر پکیج سریعا به دمای تنظیمی میرسد به احتمال زیاد فیلتر صافی در برگشت از رادیاتورها به سمت پکیج دچار گرفتی شده است.
   برای راه اندازی سریعتر پکیج می بایست از set14 اختلاف دمای راه اندازی را از ۲۵ به ۷ درجه کاهش دهید هرچه این عدد کمتر باشد پکیج سریعتر راه اندازی می گردد.

 12. با سلام خدمت شما ، اینجانب یک دستگاه پکیج پرستیژ مدل P242F خریداری نموده ام و از خدمات بعد از فروش شرکت LG بسیار راضی هستم متاسفانه دفترچه راهنمای دستگاه مذکور دراثر سهل انگاری مفقود گردیده . لذا خواهشمند است در صورت امکان یک نسخه از دفترچه مورد نظر را برایم به صورت PDF ایمیل و یا پست نمایید . از پاسخگویی و خدمات شما کمال تشکر را مینمایم.

 13. خیام گفت:

  سلام.آیا حرارت نود درجه پکیج پرستیژ به خطوط لوله پلاستیکی آسیب میزند و ممکن است باعث نشتی لوله هاشود؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   بله! ذاتا لوله های پلاستیکی (سفید و سبز پروپیلن) برای آب سرد و گرم بهداشتی ساخته شده اند و در دماهای بالای ۷۰ درجه آسیب پذیرند.

   • aref گفت:

    با سلام
    مدل دستگاه بنده GL-26KP/SH میباشد
    بنده با ارور E1 مواجه شدم که ظاهرا مربوط به فشار آب میباشد
    دستگاه رو رو حالت تابستانه گذاشتم و شیر ورودی شوفاژها رو بستم ولی فایده ای نداشت
    لطفا راهنمایی کنید که قندیل بستم
    لطفا در صورت امکان دفترچه مربوط به این مدل را به ایمیلم بفرستید
    با تشکر

 14. علی گفت:

  سلام
  من پکیج مدل پرستیز۲۸ دارم که وقتی میره رو حالت گرمایشی بعد از اینکه به دمای مورد نظر میرسه اصلا خاموش نمیشه. لطفا جواب بدبد با تشکر

  • فرزین خانه شناس گفت:

   تنظیمات SET 14 را تغییر دهید اگر درست نشد اشکال از برد یا آی سی دستگاه می باشد. در ضمن در صورتی که تعداد رادیاتور شما کم باشد یا در اصطلاح فضا اتلاف حرارتی بالا داشته باشد پکیج اتوماتیک نمی کند.

 15. با سلام

  لطفا دفترچه راهنما را در صورت امکان ایمیل کنید

 16. علی گفت:

  سلام – خسته نباشید عرض میکنم
  با تشکر از وبسایت خوبتون… پکیج ما از ۱/۲ بار بالاتر نمیره چندبار شیر پرکن را باز کرده و بستم هیچ فرقی نکرد
  لطفا راهنمایی کنید… در ضمن آبگرم هم دو روزی است که وقتی شیر را باز می کنیم مثل نوشابه گازدار شده و کف می کند

  • فرزین خانه شناس گفت:

   با توجه به اینکه به احتمال زیاد مدت طولانی است که شما شیر پرکن را باز بسته نکردین این شیر در جای خود گیر کرده که به راحتی با یک سرویس ساده قابل حل است اما فشار ۱٫۲ بار فشار نرمالی می باشد و تا زمانی که ارور ۴ را نداده و فشار به ۰٫۵ بار افت نکرده نیازی به افزایش فشار نیست. اما کف دار شدن آبگرم مصرفی دلیلی جز افزایش کلر موجود در آب نخواهد داشت و تحت هر شرایطی توصیه می گردد از آب گرم هیچ کدام از پکیجها برای شرب استفاده نکنید.

 17. علی گفت:

  سوال دوم بنده: چرا موقعی که در حالت زمستان است موقعی که از دوش حمام استفاده میشود آب یکدفعه سرد میشود و بعد از چند دقیقه مجدد گرم میشود
  راه حلی وجود ندارد؟ از چندنفر از همسایه ها که پرسیدم آنها هم همین مشکل را دارند….. لطفا راهنمایی فرمائید……….با تشکر فراوان

  • فرزین خانه شناس گفت:

   شعله بلند پکیج می بایست با تنظیم از داخل پکیج مقداری کوتاه گردد و اینکار باید توسط تکنسین مجاز انجام شود
   اما راهکارهای زیر برای حل مشکل پیشنهاد می گردد:
   ۱٫ دمای آب گرم مصرفی را روی ۵۰ تنظیم کنید و نه بیشتر!توجه کنید که وقتی دمای آب مصرفی به ۶۰ برسد سیستم امنیتی پکیج آن را خاموش کرده و دوباره روشن می کند و این دلیل سرد و گرم شدن آن است.
   ۲٫ زمانی که آب گرم پکیج در حال تامین است شیر گاز را که به پکیج وصل شده به اندازه ای کم کنید که ارتفاع شعله در این حالت کاهش یابد و دمای آب مصرفی در حالت کارکرد از ۵۰ بالاتر نرود.

 18. سلام پکیج ما پرستیژ ۲۶۲ می باشد قبلا وقتی شوفاژ کار میکرد پکیج صدای خیلی کمی میداد اما الان یک ماهی است که زمان شروع و استارت کار شوفاژ برای رادیاتور زوزه میکشد بعد از ۱۰ دقیقه صدا کم میشود و مجددا بعد از یک وقفه زمانی دوباره زوزه میکشد مخصوصا در شبها بسیار آزار دهنده است نمی دانم چکار کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

  • فرزین خانه شناس گفت:

   صافی برگشت از رادیاتورها به سمت پکیج را می بایست تمیزکاری و سرویس نمایید. قطعا این صافی پر از ضایعات موجود در داخل رادیاتور ها شده است.

 19. باسلام.مدتی است که درجه فشار پکیج ما روی صفر درجه مانده وهرکاری مطابق با مندرجات دستورالعمل دفترچه راهنما میکنیم درجه به حدنرمال نمیرود.مشکل از کجاست ممنون میشوم راهنمایی کنید.

 20. امیر گفت:

  من یک پکیج پرستیژ دارم و منزل گرمایش از کف هست چند روزی پکیج را از روی زمستان خارج کرده بودم دیروز که راه اندازی کردم دیگه لوله ها گرم نمی شند و هیچ گرمایی نداره ولی پکیج کار می کنه و روشن می شه

 21. سلام ممنون از راهنمایی هایی که فرمودید لطفا بفرمایید دماسنجهای بیسیم داخل اتاق و خارج اتاق رو از کجا میتونیم تهیه کنیم چون خونه ما بزرکه و نیاز مبرم داریم در ضمن اگر قیمت تقریبیش رو هم بگید ممنون میشم

 22. علی گفت:

  باسلام پکیج منزل اسیجاری ما گلدیران مدل پایونیرp262-fw/fs می باشد که فاقد دفترچه راهنما می باشد در اینترنت هم جستجو کردم ولی پیدا نشد لطفا بفرمایید چرا در حال استفاده ابگرم حمام دایما آب سرد و گرم می شود و فشار آن نیز همینطور ، آن را روی حداقل هم تنظیم میکنیم باز آب ان یا خیلی سرد و یا در حد ۶۱ درجه قرار می گیرد برای تنظیم ان باید چه کار انجام دهیم باتشکر فراوان ۱۳۹۳/۳/۱

  • فرزین خانه شناس گفت:

   به دلیل بالا بودن فشار گاز شهری در محل شما شیرگاز پکیج قادر به کاهش ارتفاع نمی باشد که می بایست توسط تکنسین مجاز شیر گاتز از داخل پکیج به صورت دستی تنظیم شود و ارتفاع آن کمی کاهش یابد.

 23. Ali گفت:

  سلام
  فشار اب راه انداز p262f چقدر است؟
  در مناطق با فشار اب کم کار میکند؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   ۰٫۵ تا ۱٫۵ بار فشار، رنج کارکرد پکیج می باشد که اگر به کمتر از آن برسد پکیج ارور ۰۴ میدهد.

   • Ali گفت:

    ممنون.
    من میخواهم سیستم ابگرمکن را در منزل ۸۰ متریم جمع کنم وپکیجی دو مبدله که فن ان بی صدا باشد و با فشار کم اب روشن شود بگیرم.ایا پایونیر را توصیه میکنید؟ در ضمن در طبقه ۳ زندگی میکنم که وقتی اب را باز میکنیم کمی طول میکشد تا پمپ در زیر زمین روشن شود و اب دارای فشار شود.ایا این دایما باعث ارور دادن و ایجاد مشکل نمیشود؟

    • فرزین خانه شناس گفت:

     پایونیر دستگاه خوبی است اما اگر فشار آب کم و زیاد شود باعث سرد و گرم شدن دمای آب خواهد شد. بهتر است فشار اتوماتیک پمپ تنظیم گردد.

     • Ali گفت:

      ممنون از پاسختان.
      اینکه ما همیشه با باز کردن اب کمی صبرکنیم تا پمپ روسن شود و سپس اب دارای فشار شود و سپس پکیج کار کند ایا باعث اسیب یا ارور دادن دایمی و قطع اب در پکیج تمیشود؟

     • فرزین خانه شناس گفت:

      با بازکردن شیر مطمنا پکیج روشن خواهد شد چراکه فلوسنسور پکیج در فشارهای بسیار پایین هم فرمان میدهد و سریعا دمای آب افزایش خواهد یافت اما با روشن شدن پمپ ابتدا دمای آبگرم کمی کاهش یافته بعد با افزایش ارتفاع شعله توسط شیر گاز پکیج مشکل حل خواهد شد.

 24. سعید گفت:

  با عرض سلام ، پکیج دیواری گلدیران پایونیر، چه در حالت تابستانی و چه در حالت زمستانی آب مصرفی را گرم نمیکند. درجه حرارت را روی هر عددی که تنظیم میکنی بلافاصله نشان میدهد که درجه فعلی آب روی ۹۹ است و اصلا بسراغ روشن کردن مشعل نمیرود. لیکن در حالت زمستانی فقط رادیاتور ها داغ میشوند. بنظر میرسد خرابی در سیستم طوری رخ داده که به سیستم پردازشگر آن گفته میشود که آب کاملا داغ است و دیگر روشن نکن. led مربوط به گرم کردن اصلا روشن نمیشود. ضمنا دستگاه نمایشگر lcd ندارد و از نوعی است که فقط دو رقم سون سگمنتی دارد. دستگاه هیچ پیغام خطائی نمیدهد. ممنون از توجه شما

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اطلاعات و آنالیز شما کاملا درست می باشد. سنسور مربوط به دمای آبگرم مصرفی خراب شده است و به سادگی قابل تعویض است. این سنسور قبل از خروجی آب گرم مصرفی قرار دارد.

   • سعید گفت:

    با سلام و تشکر از توجه جنابعالی ، سئوال من اینست که سنسور مربوط به دمای آبگرم مصرفی را چگونه و از کجا میتوانم تهیه کنم؟ قیمت آن چقدر است؟

    • فرزین خانه شناس گفت:

     با واحد خدمات گلدیران تماس بگیرید
     ۰۲۱۸۴۷۳۳
     در صورت عدم امکان تامین قطعه مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

 25. حسن گفت:

  با سلام
  مشکل پکیج مدل ۲۶۰۰۰ من مدام نمایش خطای E2 هستش یعنی دمای بیش از حد و سریع هم توقف عملیات گرمادهی
  اما الان که فصل گرماست و دما رو هم تا ۴۵ – ۵۰ بیشتر نمی برم بالا ولی نمی دونم دو سه روزه اصلا پکیج کار نمی کنه و مدام خطا میده
  لطفا راهنماییم کنید ، اگر نیاز به تعویض قطعه ای هست و یا نیاز به سرویس داره
  ۵ ماه هم نشده که توسط سرویس کار مجاز شرکت پکیج رو نصب و راه اندازی کردم
  با تشکر

  • فرزین خانه شناس گفت:

   ۱٫ اگر در حالت گرمایش این اتفاق می افتد شیر صافی زیر پکیج در مسیر برگشت پرشده است لطفا تمیزکاری گردد ( این اتفاق در زمان استفاده از رادیاتورهای پره ای کریستالی شایع می باشد)
   ۲٫ اگر در حالت تامین آبگرم مصرفی این اتفاق می افتد شیر سه راهی باید سرویس و تمیزکاری و روغن کاری گردد.
   ۳٫ بررسی شود در هر دوحالت بالا پمپ کار کند.
   در هر صورت گرفتگی در مدار پکیج رخ داده که مانع چرخش آب می شود و دمای داخل مبدل اصلی تا ۱۰۰ درجه افزایش می یابد و سنسور ماکزیمم دمای حد فعال می گردد.

 26. علی گفت:

  باسلام چرا درحالت اب گرم مصرفی با اینکه دمای اب ۴۰تنظیم هست دمای اب به۶۰ میرسد مدل پرستی۲۴۲

 27. ali گفت:

  در مورد سوال بالا که دمای تنظیمی ۴۰ درجه تا ۶۰درجه بال میرود آیا امکان دارد که مبدل رسوب گرفته باشد و احتیاجی به تنظیم شیر گاز نباشد لطفا بیشتر توضیح دهید ممنون

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر مبدل ثانویه رسوب گرفته باشد و آب نتواند در مدار سیرکوله شود دمای مبدل اولیه بالا می رود اما آب اصلا گرم نمی شود. چک کنید آیا دمایی که نشان داده می شود با دمای آب همخوانی دارد یا نه؟

   • محمد گفت:

    با سلام من در منزل از پکیج گلدایران مدل پایونیر استفاده میکنم چند وقتی هست که پکیج دچار اشکال شده و برای اب گرم مصرفی پکیج سریعا خاموش و روشن می شود یعنی زمانی که اب باز می شود پکیج دمای ۶۲ درجه را نشون میدهد و سریعا خاموش میشود و بعد از چند دقیقه دوباره کمی کار کرده و خاموش میشود ایا این مشکل مربوط به سنسور دمای اب نیست؟؟
    این سنسور دقیقا کجای پکیج تعبیه شده؟؟
    میشه عکس اون قسمت رو برام بزارید ممنونم از شما

 28. ali گفت:

  لطفا در مورد رسوب زدایی توضیح دهید آیا برای دستگاه ضرر دارد چرا بعضی مبدلها موقع رسوب زدایی سوراخ می شوند

  • فرزین خانه شناس گفت:

   رسوب زدایی با اسید دیسکلر انجام می شود که بسیار خورنده بوده و اگر دارای اینهیبیتور باشد در هنگام جداشدن رسوبها از سطح فلز این ماده به سطح مبدل چسبیده و مانع خورده شدن و سوراخ شدن آن می شود.

 29. ali گفت:

  با تشکر از اینکه جواب سوالات من را می دهید من دوره تعمیر پکیج را گذرانده ام و تجربه کاری کوتاهی نیز دارم چگونه می توانم کد تکنسین مجاز بگیرم آیا می توان کد چند برند را باهم داشت در مورد گلدایران هم راهنمایی کنید.همانطور که می دانید هیچ چیز جای تجربه وکار عملی رانمیگیرد ولی برای آشنایی حرفه ای تر اگر منبع یا فایلی دارید برایم ایمیل کنید ممنون از لطف شما

 30. سلام پکیج error e1میدهد .چرا؟

 31. محمود گفت:

  سلام چگونه میتوان تنظیم زمانبندی پکیج پرستیژ راانجام دادمثلادر طول بانه روز درساعات مشخص پکیج روشن شود

 32. باسلام وخسته نباشیدازشمادوستان مایک دستگاه پکیچ شوفاژدیواری گلدیران گرفته ایم متاسفانه نزدیک به سه سال هست مصیبت میکشیم سه چهاربارازنمایندگی امدن برای مایادبدن ولی خوده نمایندگی بلدنسیت توراخداتورابه هرکسی میپرستیدروش استفاده پکیچ شوفاژدیواری گلدیران دیجیتال رابرای مایادبدهیدچون مادرمنطقه سردسیرهستیم واین دستگاه هم همیشه روی اتوماتیک هست سرده میخواهم دستی باشه باتشکرازراهنمایی شماعزیزان پورزاهدان ۰۹۳۵۳۴۴۶۷۷۹کارصواب هست توی ماه عزیز

  • فرزین خانه شناس گفت:

   تنظیمات پکیج شما در وب سایت ما به صورت کامل با عکس شماتیک توضیح داده شده است. باز در صورت عدم توانایی در این مورد با ما تماس بگیرید.
   “دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مدل پرستیژ”

 33. مشکات گفت:

  با سلام شیر آب رو که باز میکنم وقتی درجه حرارت به ۳۲ میرسه مشعل روشن میشه و درجه به ۶۱ که میرسه مشعلش خاموش میشه تنظیمات رو باید تغییر بدم یا خوبه؟باتشکر خدا حافظ

  • فرزین خانه شناس گفت:

   دمای آب گرم مصرفی را روی ۵۰ درجه تنظیم کنید تا دستگاه خاموش نشود در واقع سیستم ایمنی حفاظت از شما باعث خاموش شدن پکیج می شود..

 34. امیر گفت:

  با عرض و خسته نباشد.

  پکیج پرستیژ

  خطای E4 میدهد و بار سیستم را ۰٫۳ نشان میدهد.

  لطفا راهنمایی کنید

 35. فردین گفت:

  ایا میشود که جیت گاز دستگاه را از سیستم گاز شهری به سیستم گاز های که در بالون ها است تعویض کرد. در صورت که امکان داشته باشد لطف نموده رهنمایی فرمایید.

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر منظورتان تبدیل گاز شهری به گاز مایع می باشد آری! به سادگی با تعویض ژیگلور و تغییر دیپ سوئیچ های روی برد و نیز تنظیم ارتفاع شعله کوتاه و بلند قابل تغییر است.

 36. حمید گفت:

  با عرض سلام و ادب
  مشکل من در زمان استفاده از آب گرم پس از چن دیقه شعله خاموش میشود تعمیر کار میگه مشکل فشار اب دارین اما اینجا هیچ کس از فشار اب ناراضی نیست و تا روشن شدن مجدد شعله اب کاملا سرد میشه چه میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • فرزین خانه شناس گفت:

   دقت فرمائید که آیا در زمان خاموش شدن پکیج آب گرم به ۶۰ درجه سانتیگراد می رسد یا نه؟
   اگر اینگونه بود دمای تنظیمی آب گرم مصرفی پکیج خود را به ۵۰ درجه کاهش بدهید و اگر باز دما به ۶۰ رسید فشار گاز شیر برقی داخل پکیج را بر اساس فشار آب تنظیم نمایید.

 37. حامد گفت:

  با سلام….پکیج ما p262 است.رادیاتورها داغ هستند ولی حوله خشک کن سرد…دلیل چیست؟ با تشکر از حوصله شما

  • فرزین خانه شناس گفت:

   با توجه به اینکه حوله خشک کن در بالاترین مسیر مدار لوله کشی قرار گرفته هوای سیستم در آن قسمت محبوس می گردد و باید هواگیری شود.
   ضمنا از باز بودن کامل شیر رفت و برگشت حوله خشک کن مطمئن شوید.

 38. کریمی گفت:

  سلام
  چند وقت بود پکیج درست کار نمیکرد از دفترچه راهنمای شما استفاده کردم مشکل حل شد خداوند متعال مشکلاتتو حل کنه
  خیلی ممنون

 39. محجوب گفت:

  با سلام بنده یکدستگاه پکیج تک مبدل پرستیژ دارم که مدت سه سال ازش استفاده کرده ام.امسال که در حالت زمستانی گذاشتم دستگاه دائما eror04 دارد.پمپ ساختمان رو چک کردم که درست کار کند.اسیدشویی پکیج انجام شده است.گیج دستگاه فشار یک و نیم بار را نشان میدهد.صفحه display فشار ۱و نه دهم تا دو و ۲ دهم را نشان میدهد.برد دستگاه، پرشر، و پمپ آن توسط تکنسین کنترل و سرویس شده و هیچ ایرادی نداشته است. اما پس از استفاده از آب بهداشتی و بستن شیر آب مادامیکه دستگاه در حالت زمستانی باشد بلافاصله eror04 نمایش داده میشود. بعد ازحدود ۱۰ ثانیه eror رفع میشود و دستگاه بطور عادی کار میکند و بعضا بعد از باز کردن شیر آب گرم وظاهر شدن eror 04 دستگاه روشن نمیشود و باید آب گرم بهداشتی بسته شود و پس از رفع eror مجددا آب بهداشتی را باز کرد.ممنون از زراهنماییتون

  • فرزین خانه شناس گفت:

   ایراد پکیج شما از برد و یا آی سی مربوطه می باشد. دقت نمایید آی سی پکیج تک مبدل و نیز دیپ سوئیچ های آن با دو مبدل متفاوت است.

 40. با سلام
  بتازگی یه پکیج گرفتم ولی بعد یکی دو ساعت فشار ش میاد به صفر، به نمایندگی هم زنگ زدم سرویصکار فرستادن واسه تنظیم ولی بازم همون مشکل هستش

  • فرزین خانه شناس گفت:

   ۱۰۰ درصد در مدار گرمایشی شما که شامل لوله ها و رادیاتورها می باشد نشتی وجود دارد که باعث افت فشار پکیج می شود. محل اتصال شیرها به رادیاتورها را چک نمایید.

 41. سلام پگیج گلدیران در مازندران دارم اب گرم ندارم هیچ اروری مشاهده نمیشود فشار اب خوب است شوفاژ مشکلی ندارد رادیاتور گرم است

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر در هنگام استفاده از شیر آبگرم چراغ مربوط به آب مصرفی روشن نشود فلومتر آن گیر کرده است.

  • سلام خیلی ممنون لطفان سرویس فلومتر را بفرمایید به جه صورت انجام میشود اگر دفترچه مربوط به تعمیر فلومتر است بی زحمت ارسال کنید با تشکر

   • سلام خیلی ممنون لطفان سرویس فلومتر را بفرمایید به جه صورت انجام میشود اگر دفترچه مربوط به تعمیر فلومتر است بی زحمت ارسال کنید با تشکر

    پاسخ دادن

    • فرزین خانه شناس گفت:

     در قسمت ورودی آب شهری به پکیج در محل اتصال کلکتور آب سرد به مبدل ثانویه درپوشی وجود دارد که حاوی سنسور فلومتر و نیز توربین می باشد که بعضا این توربین گیر می کند، با بازکردن توربین و بستن دوباره آن مشکل برطرف می شود.

 42. pouya گفت:

  با سلام
  پکیج ما روزی چندین بار ارور E2 میدهد و بعداز چند ثانیه صدای آلارم قطع میشود چه باید کرد؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر برند پکیج شما گلدیران باشد ارور ۲ در این پکیج به عواملی که باعث عدم گردش آب در مدار گرمایش می شود برمیگردد. رسوبات موجود در مدار گرمایش بخصوص صافی برگشت رادیاتورها بررسی شده و در صورت نیاز تمیز شوند.

   • Username* گفت:

    با سلام و خسته نباشید
    من از یک پکیج گلدایران مدل پرستیژ در منزل استفاده میکنم. تا امشب عموما خطای E4 رو تجربه میکردیم که اونم با تنظیم فشار آب حل میشد. از یکی دو شب پیش برای اینکه خونه کمی هوا بگیره از حالت شوفاژ و گرمکن رادیاتور استفاده کردیم البته فقط برای شبها بازم مشکلی نبود.
    ولی امشب بطور کلی پکیج صفحه اش رفت و دیگه روشن نشد. دو شاخه رو هم از پریز کشیدیم و دوباره زدیم به پریز ولی پکیج روشن نشد.
    خواهشمندم در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمایید
    باسپاس – فراهانی

   • با سلام و خسته نباشید
    من از یک پکیج گلدایران مدل پرستیژ در منزل استفاده میکنم. تا امشب عموما خطای E4 رو تجربه میکردیم که اونم با تنظیم فشار آب حل میشد. از یکی دو شب پیش برای اینکه خونه کمی هوا بگیره از حالت شوفاژ و گرمکن رادیاتور استفاده کردیم البته فقط برای شبها بازم مشکلی نبود.
    ولی امشب بطور کلی پکیج صفحه اش رفت و دیگه روشن نشد. دو شاخه رو هم از پریز کشیدیم و دوباره زدیم به پریز ولی پکیج روشن نشد.
    خواهشمندم در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمایید
    باسپاس – فراهانی
    .

    • گروه مهندسی افق گفت:

     ارور ۴ به دلیل وجود نشتی آب در مدار گرمایشی شامل لوله ها و رادیاتورها می باشد که عموما به صورت بسیار ریز و در حد مرطوب شدن شیرآلات رادیاتورها می باشد لطفا بررسی شود.
     قطع شدن کامل برق دستگاه می تواند از سوختگی فیوز روی برد یا خود برد باشد با واحد خدمات این محصول تماس بگیرید.

 43. حسام گفت:

  سلام.پکیج ما پرستیژ۲۸هزاره.الان چند روزه خطای نوع ۳رو نشون میده؟؟ خاموشش هم میکنیم درست نمیشه.بعدشم فشار آب مانیتور با فشار سنج زیر دستگا یکی نیست؟؟ لطفا راهنمایی کنین.ممنونم

  • فرزین خانه شناس گفت:

   در پکیج پرستیژ فشارها با هم برابر نخواهد بود چراکه عقربه فشار قبل پمپ و نشانگر دیجیتالی فشار بعد پمپ را نشان می دهد.
   ارور ۳ مربوط به ایراد در سیستم خروج گازهای حاصل از احتراق می باشد که می بایست محفظه احتراق پکیج باز شود و شیلنگهای سیلیکونی که احتمالا پر از آب حاصل از تقطیر می باشد تمیز شود.

 44. مهدی گفت:

  سلام
  خطای e2 در پکیج گلدیرانgl32kp چیست و فشار اب را چطور از ۲ به ۱ بر گردونم

 45. افسون گفت:

  سلام پکیج گلدیران که ارور E1 میده مشکلش چیه ممنون میشم کمک کنید درضمن مدل روی دستگاه زده
  Gl-26NP/SH

  • فرزین خانه شناس گفت:

   این مدل از سال ۹۰ به شرکت زرین واگذار گردیده و شرکت زرین با تغییر نام این محصول به نام پکیج مکس الیت آن را به فروش می رساند متاسفنه اطلاعی از ارور آن ندارم اما شرکت خدمات دهنده آن زرین می باشد.

 46. ارش گفت:

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه .پکیج منزل ما از شیرش قطره قطره اب میچکه و این باعت افت فشار شده و پکیج ارور میده یعنی خاموش میشه .هر ۱ساعت ۱بار خاموش میشه .و مارکش westerne چطوری میتونم مشکلش و حل کنم .ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .با تشکر

 47. رضا گفت:

  سلام پکیج مدل پایونیر ۳۰۲ .
  پکیج ارور E3 میده مسیر دودکش ساختمان رو بررسی کردم درسته .دودکش رو از سر تبدیل پکیج که بر میدارم درست میشه اما همینکه فقط یک زانوی دودکش رو سر پکیج میزارم ارور میده نمیدونم مشکل از فنشه ؟

 48. A گفت:

  سلام پکیج گلدیران که ارور E1 میده مشکلش چیه ممنون میشم کمک کنید درضمن مدل روی دستگاه زده
  Gl-32KP

 49. امیر گفت:

  با سلام پکیج ما گلدیران ۲۶ هستش وقتی دمای ابگرم تنظیم می کنیم روی ۵۰ و شیر اب گرم باز میکنیم اب خوب داغ میشه در حدی که می سوزونه ولی وقتی شیر اب گرم رو شویی یا جای دیگه همزمان باز میکنیم دمای اب گرم میاد روی ۴۰ الی ۴۳ و هر چقدر هم روشن میمونه از ۴۳ بالا نمیره و دمای اب هر دو شیر در حد ولرم باقی میمونه مگر این که یکی از شیر ها را ببندیم با تشکر از سایت خوبتون

  • فرزین خانه شناس گفت:

   این اتفاق کاملا طبیعی است چرا که مبدل های ثانویه با توجه به ظرفیتی که دارند در شرایط زمستان که دمای آب سرد ورودی بسیار پایین می باشد تنها قادر به تامین آب داغ در یک شیر می باشند.

 50. امیر گفت:

  برادر بنده یه پکیج گلدیران مدل پرستیژ تک مبدل داره وقتی که شیر اب گرم را باز میکنن پکیج صدای زوزه میده و زمانی که شیر بسته میشه صدا قطع میشه لطفا کمک کنید

 51. امیر گفت:

  زمانی که پکیج را روی حالت زمستانی قرار میدیم روی صفحه نمایش کلمه off ظاهر میشود البته همراه با صدای قطعات مدل پایونیر ۲۶هستش

 52. مسعود گفت:

  باسلام .
  وقت بخیر – پکیج دومبدل – فن دار (پایونیر) ما ارور E6 رو نشون میده چه راهکار هایی علاوه بر تماس با سرویسکار برای رفعش وجود داره متشکرم.

 53. رضا گفت:

  پکیچ گلدایران مدل پایونیر داریم ک کد خرابیE6 میدهد.پکیج روشن و مجدد خاموشرمیشود.اب هم گرم نمیشود حتی وقتی پکیچ روشن است و رادیاتورها گرم باشند..چکار کنم؟

 54. امیر گفت:

  پکیج گلدیران مدل پایونیر با ظرفیت ۲۶ داریم زمانی که روی حالت زمستانی قرار میدهیم ودمای رادیاتورها را روی ۶۰ ست میکنیم رادیاتورها در حد ۴۵درجه گرم میشن ضمن این که خونه دوبلکس هست بازیربنای مفید۱۶۰ متر این نکته را هم بگم که شیلنگ مربوط به مسیر رفت زیر پکیج داغ داغ میشه و میشه گفت که پکیج هیچ مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا رادیاتورها خوب گرم نمیشن سرویس کار هم همین گفتن و باید بگم که لوله کشی هم روکار هست وخیلی هم زانو داره و قسمتی از لوله کشی از پارکینگ عبور کرده که رفته به طرف دوبلکس البته با عایق

 55. رادان گفت:

  سلام لوله کشی اب گرم و رادیاتورها حدود ۲۵۰ متره با ۶ رادیاتور ( ۳ تا ۱٫۲ و سه تا ۱ متری ) با دمای ۶۰ درجه تقریبا روزانه ۳۰ متر مکعب در هوای سرد مصرف گاز داره ایا همینطوره یا پکیج من مشکل داره پکیجم گلد ایران ۳۰ هزار پایونیره ممنون از توجهتون

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر زیربنای مفید شما در حدود ۲۵۰ مترمربع باشد شما حداقل ۸ متر طول دیگر نیاز ذبه رادیاتور دارید. در واقع چون رادیاتور نصب شده کمتر از حداقل نیاز آن فضا می باشد مصرف پکیج شما بالا خواهد بود و دستگاه به سختی اتوماتیک خواهد کرد

 56. حامد گفت:

  باسلام
  لطفا دفترچه راهنمای پکیج پرستیژ p241fرا ارسال نمایید
  باتشکر

 57. سلام
  خسته نباشید. ما یک پکیج دیواری داریم که وقتی شیر آب گرم بسته هست صدای زوزه میده. ولی وقتی شیرز آب گرم رو باز میکنیم صدای زوزه قطع میشه. دلیلش چیه؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   یا صافی برگشت رادیاتور به پکیج پر شده است یا در سیستم لوله کشی وجود هوا باعث لرزش شیلنگها می شود که با لمس کردن آنها صدای زوزه قطع می شود در این صورت شیلنگ فلزی فنری پکیج را تعویض کرده و شیلنگ حصیری خریداری نمایید

 58. سلام پکیج سوت می کشد وخود به خود خاموش می شود از چیست منطقه ما سردسیری است .

  • فرزین خانه شناس گفت:

   در مرحله اول دودکش را بیرون آورید تمامی اتصالات آن را چک کنید اگر سالم بود و بدون دودکش برای تست کردن لحظه ای باز هم کار نکرد با واحد خدمات گلدیران ۰۲۱۸۴۷۳۳ تماس بگیرید.

  • اروید گفت:

   سلام، پکیج روشن هست ولی اب گرم نمیشه. و وقتی اب گرم باز هست علامت شیر رو صفحه پکیج نمیاد. علت چیه و چه طور میتونم تنظیمش کنم؟ اگر امکانش هست جواب رو به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم

 59. مریم گفت:

  سلام، پکیج روشن هست ولی اب گرم نمیشه. و وقتی اب گرم باز هست علامت شیر رو صفحه پکیج نمیاد. علت چیه و چه طور میتونم تنظیمش کنم؟ اگر امکانش هست جواب رو به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم

 60. سامی گفت:

  سلام
  ممنون از زحماتتون
  واحد من ۸۰ متریه و میخوام براش پکیج بخرم (قزوین)، از بین دو مدل پایونیر و پرستیژ کدوم مدل رو انتخاب کنم؟

 61. ميلاد گفت:

  سلام پکیج من مدل پایونر هستش ، وقتی رو حالت زمستانی هست به خوبی کار میکنه اما الان که هوا گرمه و در حالت تابستانی قرار دادم باز هم شوفاژ ها و حوله خشک کن کار میکنند و مجبورم شیر شوفاژ هارو دستی ببندم ، لطفا راهنمایی کنید

  • فرزین خانه شناس گفت:

   اگر پکیج شما آبگرم مصرفی رو گرم می کند و در عین حال گرما به سمت رادیاتورهای میرود مبدل ثانویه رسوب بسته و با افزایش دما و فشار داخل مبدل ثانویه مقداری از آن از طریق شیر سه راهی وارد مدار گرمایشی می شود.
   اما اگر کلا آب گرم مصرفی گرم نمی شود مگنت شیر سه راهی عمل نمی کند و در واقع آبگرم خروجی از مبدل اصلی را به سمت مبدل ثانویه هدایت نمی کند.

 62. Amin گفت:

  باسلام
  پکیج پایونیر را داریم و ارور e4 میدهد و هرچه شیر پر کن را باز نگه میداریم , تغییری ایجاد نمیشود

  چه کاری باید انجام دهم؟

  • گروه مهندسی افق گفت:

   در مدل پایونیر باید پکیج را در حالت زمستان پر کنید. اگر پر نشد یک بار در این حالت تخلیه کنید سپس در همان حالت پر کنید.
   روش تخلیه کردن:
   ابتدا پکیج را درحالت زمستان قرار دهید. سپس ورودی آب سرد به پکیج را بسته، یکی از شیر های آب گرم مصرفی در سینک ظرفشویی یا روشویی را باز نمایید.
   شیر پرکن را باز نموده تا به جای پر شدن آب مقدار آب کمی که در مدار مانده تخلیه شود. بعد از آنکه تخلیه آب تمام شد ورودی آب سرد به پکیج را باز کرده، آب مصرفی را ببندید. بعد از رسیدن فشار به ۱ الی ۱٫۵ بار شیر پرکن را نیز ببندید.

 63. amir گفت:

  باسلام وتشکرفراوان مدل پکیج من گلدیران G1-32kb هست زمانی که اب گرم حمام را باز میکنم پکیج روشن میشود چند دقیقه کار میکند اب هم گرم میشود بعد خاموش میشود و ارور E7 میدهد لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  • گروه مهندسی افق گفت:

   این پکیج از سال ۹۰ به مکس الیت تغییر نام داده و هم اکنون نیز تولید نمی شود. جهت رفع مشکل با واحد خدمات زرین تماس بگیرید.

 64. امیر گفت:

  با سلام ممنون از زحماتتون پکیج من مدل پایونیر هستش موقعی که میرم حموم اب سردو گرم میشه البته توی سینک و روشویی معلوم نمیکنه و دمای اب گرم هم روی ۵۰ درجه تنظیم کردم البته پکیج تازه سرویس شده پمپ اب هم داریم لطفا کمکم کنید

  • گروه مهندسی افق گفت:

   شعله اش تنظیم نیست. دلیل سرد و گرم شدن پکیج در اکثر مواقع بالا رفتن دمای آب مصرفی بیش از دمای تنظیمی بوده و که علت آنهم ارتفاع بالای شعله بلند می باشد.

 65. امیر گفت:

  تشکر میکنم از پاسخی که دادید البته یه مشکل دیگه بود که گفتم یکی یکی بپرسم وقتی روی ۱٫۵ تنظیم میکنم ۲۴ ساعت نمیکشه فشار میاد روی صفر البته شیرهای مدار شوفاژ زیر پکیج بسته هستن البته فکر میکنم یکی از شیرهای زیر پکیجی مدار شوفاژ درست اب بند نمیکنه با تشکر

 66. safari گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  سیستم گرمایشی منزل من گرمایش از کف سوپرپایپ با ترموستات اتاقی میباشد مدل پکیج هم پایونیر P302FW/S .
  بعد از نصب ترموستاتهای اتاقی هنگام روشن کردن یکی از ترموستاتها پکیج بعد از رسیدن به دمای تنظیم شده بلافاصله خاموش میشد بعد تماس با خدمات گلدیران مشکل حل نشد گفتن سیستم گرمایش از کف مشکل داره در صورتی که وقتی هر ۴ ترموستات اتاقی با هم روشن میشد پکیج بعد از رسیدن به دمای مورد نظر به مدت ۱۵ دقیقه یا بیشتر روشن میماند و بعد خاموش میکرد بعداز چند روز بعداز روشن کردن ترموستاتها پکیج پمپ کار میکرد اما مشعل روشن نمیشد به هیچ عنوان و دمای نمایشگر پکیج ثابت میماند روی دمای تنظیم شده و بهیچ عنوان پایین نمیومد تا پکیج مجددا روشن شودبعداز حضور سرویسکار و دستکاری پکیج توسط ایشان الا پکیج یکسره روشن اما ورودی آب گرم کلکتور سیستم گرمایش از کف سرد میباشد دیگه کلافه شدم یه راهنمایی بفرمایید در ضمن آیا این پکیج با سیستم ترموستات اتاقی کار میکنه یا نه
  با تشکر

  • گروه مهندسی افق گفت:

   استفاده از ترموستات اتاقی در سیستم گرمایش کف جهت بستن ورودی مدار گرمایشی به آن اتاق در سیستم پکیج شوفاژی روشی نادرست برای کنترل دمای آن اتاق می باشد. چراکه با بسته شدن شیر ترموستاتیک که از ترموستات اتاقی فرمان می گیرد دبی عبوری از لوله کاهش می یابد و این می تواند به پمپ پکیج آسیب برساند.
   در سیستم گرمایش کف ابتدا از روی برد پکیج باید تنظیمات به حالت گرمایش کف تغییر یابد سپس اختلاف دمای دلتا را روی حداقل یعنی ۱۰ درجه سانتیگراد تنظیم نمایید.

 67. امیر گفت:

  پکیج ما E9 میده گلدیران مدل پایونیر لطفا کمکم کنید

  • گروه مهندسی افق گفت:

   ارور ۹ مربوط به حالت ضد انجماد است زمانی دمای آب داخل پکیج به زیر ۶ درجه سانتیگراد برسد. بروز این ارور در فصل گرم منطقی نیست و می تواند از خرابی سنسور های دما باشد.

 68. س گفت:

  با سلام
  پکیج ما هم پرستیژ هست
  تو حالت تابستون اصلا آیکون mod نشان داده نمی شود
  چی کار کنیم؟

 69. با سلام و خسته نباشد بنده پکیج گلدیران مدل پرستیژ را دارم که موقع باز کردن شیر اب بهداشتی در خانه اب ان گرم نمیشود و مشعل پکیج اصلا کار نمیکند

 70. Username* گفت:

  باسلام دو ماهه پکیج گلدیران گرفتم توی این دوماه دو بار سنسور دمای اب توسط خدمات پس از فروش تعویض شد هیچ تاثیری نداشت باز هم همچنان اب گرم مصرفی دما بالا میرود ودر دمای تعیین شده باقی نمیماند حتی از تاسیسات کار گلدیران هم کاری بر نیامد مجبوریم به شکل سنتی از شیر اب تنضیم دما شود مشکل چیست؟

  • گروه مهندسی افق گفت:

   شعله شیر گاز به درستی تنظیم نشده و ربطی به سنسور دما ندارد اگر شعله شیر گاز به کمک پیچ های تنظیم روی شیر گاز تنظیم نشود ایراد می تواند از خود شیرگاز یا آی سی روی برد نیز باشد.

 71. Username* گفت:

  در ضمن یکبار تعویض سنسور دمای اب روشن نشدن پکیج وگرم نشدن اب بود ولی الان اصلا تنظیم دما نمیشود و دما در حد خیلی داغ ۷۰درجه و بیشتر است

  • گروه مهندسی افق گفت:

   بار اول سنسور به درستی تعویش شده است.
   لازم به ذکر است سنسور در واقع یک اندازه گیر دما بوده که اگر دمای آب خروجی با دمای نشان داده شده یکی باشد سنسور سالم است.

 72. سلام من قبلاهم از شما راهنمای گرفتم با توجه که پگیج در مازنداران میباشد بعد از چند ثانیه روشن که جرقه زن عمل میکنه وشعله جهت اب گرم روشن میشه بعد چند ثانیه دوباره خواموش میشود این اتفاغ سه بار می افتاد بعد کلن خاموش میشه و ارور E1 روشن میشه با چراغ قرمز لطفان راهنمای فرمایید

 73. رضایی گفت:

  با سلام
  ممنون میشم دفترچه راهنمای پرستیژ و پایونیر رو برام لیمیل کنید
  با تشکر

 74. arash گفت:

  باسلام
  میخواستم بپرسم برای راه اندازی سیستم گرمایشی منزل جهت هواگیری رادیاتورها باید کدوم یک از شیرهای رادیاتور را باز کنیم،اطراف رادیاتور غیراز شیر ورودی دو یا سه عدد شیر دیگر وجود دارد.ممنون

  • گروه مهندسی افق گفت:

   شیر رفت و برگشت هر دو می بایست باز باشد (شیرهای بالایی و پایینی موجود در یک طرف رادیاتور)
   شیر هواگیری در سمت دیگر رادیاتور قسمت بالا قرار دارد.

 75. امیر گفت:

  بنده یک سوال داشتم میخواستم ببینم چرا باید شیرهای رادیاتورها وشیر های زیر پکیج مسیر گرمایش باید در تمام فصول سال باز باشند باتشکر فراوان

  • گروه مهندسی افق گفت:

   به دلیل اینکه سیستم ضد گیرپاچ پمپ چند ساعت یکبار عمل می کند و می بایست مسیر لوله ها باز باشد تا پمپ بتواند آب را به گردش دربیاورد

 76. با سلام و عرض ادب و احترام من یاد شده بالا از جانبازان جنگ تحمیلی اهل و ساکن شهرستان رفسنجان بلوار شهید نوری خیابان شهید کهنوجی پلاک۱۸ از فروشگاه تعاونی اقلام مصرفی ناجا مستقر در کرمان اقدام به خرید یک دستگاه پکیج شوفاژ دیواری مدلGl-32NP کرده ام اینک برای نصب اقدام اولا هیچ شماره تلفنی برای تماس با خدمات پس از فروش بروی هیچکدام ار دفاتر داخل کارتن نبود و روی کارتن نیز هم همچنین بود بهرحال از طریق اطلاعات مخابرات تهران شماره ۸۴۷۳۳ دریافت و با کارشناس ۳۱۵ و کارشناسان دیگر صحبت و شماره ۲۶۶۰۰۷۲۷ را اعلام و این شماره اعلام نموده که شرکت در شهر رفسنجان نمایندگی ندارد و شماره نمایندگی کرمان به شماره۰۹۱۳۳۹۹۱۹۴۵را دریافت و نمایندگی کرمان نیز اعلام نمود من برای نصب با هزینه بسیار زیادی حاضر میشوم و با پیشنهادی اضافه نمود دستگاه را با قیمت چهارصدوپنجاه هزارتومان خریداری میکنم این در صورتی است که من دستگاه را مبلغ حدود یک میلیون و سیصد هزارتومان خریداری کرده ام لذا من تقاضای مساعدت بمنظور نصب و خدمات پس از فروش دستگاه خریداری شده ام را با توجه به جمله داخل دفترچه (نصب و خدمات پس از فروش در سراسر ایران رایگان است)دارم متشکرم

  • گروه مهندسی افق گفت:

   شماره ۸۴۷۳۳ مربوط به خدمات گلدیران بوده و ارتباطی با این پکیج ندارد.
   این دستگاه مکس الیت بوده و محصول شرکت زرین می باشد که گارانتی زرین با شماره ۲۶۶۰۰۷۲۷ پاسخ گوی شما باید باشد.
   دستمزد درخواست شده به انصاف نماینده آن شهر برمیگردد که متاسفانه با توجه به توقف تولید این محصول خدمات زرین نیز آنگونه که شایسته است پاسخ گو نمی باشد.

 77. با تشکر از راهنمایی هاتون.پکیج ما آلارم E3 میاورد و بعد از چند لحظه روشن میشد.که با تمیز کردن محفظه احتراق و خروجی دود بالای پکیج نرمال شد.

 78. علیرضا گفت:

  سلام مهندس خسته نباشی
  موقعی ک آب گرم بازه با این ک فشار آب خوبه و دما روی ۵۵ ولی شعله با کمترین حد خودش روشنه و طول میکشه آب داغ بشه وقتی دکمه سلکت رو میزنم ی چیزی میاد مینویسه۹۹%و شعله تا آخرین حد زیاد میشه وقتی از اون حالت خارج میشه دوباره شعله کم میشه
  داستان چیه؟

 79. امین گفت:

  باسلام.چطور باید رادیاتور هواگیری کنیم

 80. علی گفت:

  با سلام
  پکیج ما از مدل P262 FW/FSمیباشد
  از دیروز که کلید شوفاژ آن را فعال کردیم
  دائم دارد ارورE2میدهد
  میشود من را راهنمایی کنید
  فشار آب مناسب است روی عدد۱٫۸بار است
  وقتی شیر آب گرم را باز میکنیم چند دقیقه خوب کار میکند
  بعد ارور میده
  متشکر میشوم کامل و سریع راهنماییم کنیم
  جون محل ما تعمیر کار ندارد
  و در یکی از روستاهای نزدیک اصفهان ساکنم

  • گروه مهندسی افق گفت:

   سیستم هوا دارد باید از طریق پیچ های پمپ و رادیاتورها هواگیری شود و احتمال گیر کردن شیر سه راهی نیز وجود دارد یکبار در حالت زمستان با بستن ورودی اب سرد تخلیه کنید

 81. هادی گفت:

  سلام پکییج ایساتیس دارم ، وقتی روی حالت گرمایش شوفاژ قرار می دیم بعد از اینکه دفعه اول آب رو گرم می کنه برای بارل دوم که می خواد استارت بزنه پیغام ارور E2 میده و روشن نمی شه تا اینکه دوباره آب سرد بشه و دوباره همین موضوع تکرار می شه، البته توی تامین آب گرم مشکلی نداره. لطفا راهنمایی کنید. یک بار سرویس کار اومد تمیز کاری کرد اما دوباره مشکل ایجاد شده. ممنون

  پاسخ دادن

 82. Username* گفت:

  لطفا دفترچه راهنمای پکیچ دیجیتال کلد ایران را ارسال فرمایید مدل را نمیدانم چون وقتی جانه را خریدم روی خانه نصب بود و فروشنده مدارک پیوست را نداد و برچسب هم به پهلو چسبیده داخل کابینت است که فضایی برای دیدن ندارد خواهشمندم دفترچه را ارسال نمایید سپاسگزارم

 83. منصور گفت:

  با سلام وخسته نباشید یک دستگاه پکیج پرستیژ۲۴۲ با توجه به تنظیمات شما همه چیز گویا درست کار می کنه دمای پکیج روی قسمت رادیاتور ها تا ۸۵ درجه می رسه ولی بعداز خاموش کردن مشعل به سرعت افت می کنه و تا ۳۳ درجه دوباره روشن نمی شه نکته مهم اینجاست که لوله ورودی آب گرم به رادیاتورها قبل از خاموش شدن پکیج به شدت سرد است و زمانی که درجه پکیج به سرعت پایین میاید لوله ورودی رادیاتور ها هم داغ می شود و دوباره تا روشن شدن پکیج رسیدن دمای آن به ۸۵ سرد می شود وضمنا خروجی رادیاتور ها هم سرد است ممنون می شوم اگر راهنمایی فرمایید.

 84. با سلام وخسته نباشی
  پکیچ ما خود به خود خاموش میشه بعد دوباره تند تند روشن میشه درجه کم و زیاد میشه
  آمپر آب هم روی ۱/۵ هستش لطفا راهنمایی کنید

 85. tsciran گفت:

  با سلام
  بنده یک دستگاه پکیج گلد ایران مدل پایونیر دارم . پمپ آن خراب شد و پس از تعویض پمپ در حالت گرمایش شوفاژ مشکلی ندارم اما در حالت آب گرم پس از باز کردن شیر آبگرم فشار دستگاه ناگهان به صفر رسیده و ناگهان بالای ٣بار میرسد و دستگاه ارورر حرارت بیش از حد میدهد .
  برای حل مشکل بنده را راهنمایی نمایید
  با تشکر

  • گروه مهندسی افق گفت:

   پمپ ایراد دارد و یا در سیکل هوا مانده است که عدم سیرکولاسیون صحیح باعث بالا رفتن فشار و دما می شود.

 86. هادی گفت:

  سلام پکییج ایساتیس دارم ، وقتی روی حالت گرمایش شوفاژ قرار می دیم بعد از اینکه دفعه اول آب رو گرم می کنه برای بارل دوم که می خواد استارت بزنه پیغام ارور E2 میده و روشن نمی شه تا اینکه دوباره آب سرد بشه و دوباره همین موضوع تکرار می شه، البته توی تامین آب گرم مشکلی نداره. لطفا راهنمایی کنید. یک بار سرویس کار اومد تمیز کاری کرد اما دوباره مشکل ایجاد شده.
  در دفترچه راهنمای این ارور را عدم تشخیص شعله نوشته با این توضیح : زمانی که پکیج نتواند تشکیل شعله دهد در وضعیت ایمنی قرار می گیرد، جهت برطرف نمودن خطا از باز بودن شیر گاز مطوئن شوید پس از باز کردن شیر گاز و تامین کاز دکمه ریست را فشار دهید تا دستگاه محددا راه اندازی شود.
  ممنون

 87. حسین گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید:
  من یک پکیج مدل پایونر دارم وقتی شیر اب گرم مصرفی رو باز میکنی از همون اول دما رو ۶۷ درجه نشون میده که به مرور کم میشه رو ۶۱ درجه روشن میشه روی ۶۵ درجه هم خاموش میشه ولی این دما کاذب هستش اخه اب فقط ولرم شده بعضی وقتها هم که اصلا روشن نمیشه رادیاتور ها رو گرم میکه ولی اگر رو حالت تابستانه بزاریم اصلا دیگه روشن نمیشه.
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

 88. میلاد گفت:

  سلام
  پکیج من مدل پرستیژ هست,رو حالت زمستونی گذاشتم رو ۸۵درجه و آب مصرفی رو ۵۰,رادیاتور رو به خوبی گرم میکنه ولی آب مصرفی رو اصلا یعنی تا دمای ۳۵ ۳۶ میره شعله قطع میشه بعد که دما اومد پایین دوباره روشن میشه,حتی اگه آب مصرفی رو روی۶۰هم بذارم بازم آب ولرم هست و رو ۳۵ ۳۶ شعله خاموش میشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 89. امین گفت:

  سلام …..من چند روز بود که خانه نبودم …امروز که برگشتم متوجه خاموش بودن پکیج p242پرستیژشدم ارورe4 میدادبعد ازپرکردن دوباره الان دستگاه ارورe3میده در دفترچه هم نوشته سه بار دستگاه reset شود ..و اگر حل نشد به تکنسین مراجعه شود .reset .چگونه انجام میشود ؟؟؟f

 90. حقیقت گفت:

  سلام پکیج من ارور E6 مربوط به محفظه خروج دود رو می ده . دودکش رو چک کردم سالمه . لظفا راهنمایی فر مایید .

 91. ali گفت:

  سلام وخسته نباشید
  سایت خوبی دارین واقعا عالیه
  میخواستم در مورد E4 eror ونحوه برطرف کردن ان کمی توضیح بدید باتشکر

 92. ali گفت:

  ضمنا دستگاه من مدل پایونیر میباشد

 93. با سلام
  من یک دستگاه پکیج مدل پرستیژ دارم مدتی است آب مصرفی گرم نمی شود.هم روی حات مصرفی و هم رادیاتور یعنی نه اخطاری می دهد و نه شعله ای روشن می شود ولی با باز شدن آب مصرفی علامت آن روی نمایشگر ظاهر می شود ولی کار نمی کند. با تشکر

  • گروه مهندسی افق گفت:

   اگر علامت دوش روی پکیج ظاهر شود فلومتر درست عمل می کند و می بایست شعله تکشیل شود احتمالا سنسور دما خراب است و دمای بالاتر از ۶۰ نشان می دهد.

   • متاسفانه دما را هم پایین نشان می دهد و حتی در حین باز بودن آب مصرفی به یکباره شعله جهت شوفاژها روشن می شود و آب در قسمت مصرفی گرم نمی شود ولی در قسمت رادیاتور گرم می شود و انگار که اصلا آب مصرفی باز نیست.

 94. متاسفانه دما را هم پایین نشان می دهد و حتی در حین باز بودن آب مصرفی به یکباره شعله جهت شوفاژها روشن می شود و آب در قسمت مصرفی گرم نمی شود ولی در قسمت رادیاتور گرم می شود و انگار که اصلا آب مصرفی باز نیست.

 95. سنسور دما در سایت موجود است خریداری کنم و قیمت آن حدودا چند است

 96. بررسی کردم سنسور غلافی دستگاه اوایل نشتی داشت بعد هم شوره و گچ زیادی دور آن جمع شده و فکر کنم قطع شده میتونه مشکل از این باشه.

  • گروه مهندسی افق گفت:

   سنسور آبگرم با وجود رسوب هم می تواند دما را احساس کند. در مواقع خرابی یا ارور ۶ می دهد یا دما بالا نشان داده خواهد شد مثلا ۹۹ درجه

 97. با عرض سلام خدمت شما. لطفا دفترجه راهنمای پکیج مدل P302 پایونیر را برای بنده ایمیل بفرمائید. فبلا از بذل توجه حضرتعالی کمال تشکر را دارم.

 98. میثم گفت:

  سلام آب گرم مصرفی در دمای بالای ۳۵ درجه مرتب خاموش و روشن میشود ودرست قبل از خاموش شدن پکیج صدای قل قل آب میدهد
  مشکل از فشار گاز یا آب هم نیست
  میدونید مشکل چیه؟

 99. میثم گفت:

  یه چیز دیگه اضافه کنم که شعله اولش که آبو باز میکنم کمه و یه دفه زیاد میشه و نامنظم شعله میده که بلافاصله خاموش میشه

  • گروه مهندسی افق گفت:

   در مکش هوای سیستم ایرادی وجود دارد که با افزایش شعله مکش هوای بیشتری مورد نیاز است مجموعه دودکش دو جداره بررسی شود.

 100. UGD گفت:

  لطفا نمایندگی گلدیران را درشهرستان ها معرفی نمایید.

 101. Username* گفت:

  لطفا درباره ارور۷توضیح دهید باتوجه به اینکه سنسور گرمایش را نیز عوض کردم

 102. مجید گفت:

  سلام
  پکیج پایونیر ما ارور E6 میده سنسور دما عوض شده باز ارور میده حتی تعمیر کار اومد نفهمید لطفا راهنمایی کنید ۱ روز کار میکنه بعد ارور میده یک روز در میون این ارور رو میده لطفا جواب بدید توضیح بدید چکار کنیم اگر لطف کنید ب ایمیلم جواب رو بفرستید

 103. Username* گفت:

  سلام روزتون مبارک مهندسین من مشکله کد E1 دارم یکم فنی هستم اگه امکانش هست راهنمایی میخواستم قسمتی که جرقه زده میشه رو با سنباده تمیز کردم فاصله الکترود یا اگه درست بگم یونیون رو هم کم و زیاد کردم پکیچ راه افتاد اما بعد دو سه روز که بدنه پکیچ رو گذاشتم سر جاش باز خاموش شد یک یه هفته ای درگیرم مشکل از کجاس احتمال داره واسه کم بود هوا باشه

  • گروه مهندسی افق گفت:

   اگر با تعویض الکترود و برد به نتیجه نرسیدید یکی از سیم های قطعات داخلی مانند سنسور های فشار و .. به بدنه دستگاه نزدیک است و نشتی برق دارد.

 104. masood گفت:

  سلام
  دستگاه پایونیر دارم
  دستگاه رو حالت زمستانه مشکل نداره
  رو حالت تابستانه اول بار اب زیاد گرم نمیشد..تکنسین اومد…الان اب گرم میشه ولی رو حالت تابستونه رادیات هم وارد مدار میشه

 105. Hosein گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  من دستگاه پایونیر گلدیران دارم هوا زمانی که گرم میشه ولوم اول که مربوط به شوفاژهست رو روی منها میزارم که با این کار آب شوفاژ سرد شده و گرم نمیشود ولی از طرفی آب مصرفی هم سرد میشه و هرچی شیر آب رو باز میذاریم فایده نداره اون ال ای دی عدد ۲۵ رو نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایین چیکار کنم .که شوفاژ خاموش میشه آب مصرفی سرد نشه با تشکر

 106. Hosein گفت:

  دوست عزیزضمنا هر از گاهی درجه پایین تر از ۲ میره و گاها به صفر میرسه .بررسی کردم و متوجه شدم زمانی که شیر رادیاتور بسته میشه از قسمت پایین رادیاتور آب میده ، همکاران شما اعلام کردند شیر رو نبندیم و باز باشه ولی شوفاژ خاموش بشه ……

  • گروه مهندسی افق گفت:

   کلا در طول سال شیرهای مربوط به رادیاتورها می بایست باز باشد. در صورتی که حتی اگر در حالت تابستان بزارید و مدار گرمایشی خاموش شود می بایست آبگرم مصرفی گرم شود با خدمات این محصول تماس بگیرید.

 107. با عرض سلام پکیج مدل پرستیژ در منزل داریم که اخیرا موقع استفاده از آبگرم مصرفی آب گرم نمیشد ولی در حالت زمستانی گرمایش ساختمان مشکلی نداشت با نمایندگی تماس گرفتم و سنسور ان تی سی رو عوض کردند که رسوب گرفته بود ولی اکنون مشکلی که هست اگر شیر آب حمام رو مثل سابق باز میکنیم دمای آب در هر درجه ای که تنظیم شده باشد از ۳۵ یا ۳۶ بالاتر نمیرود و اگر شیر آب رو کم باز کنیم دما بالاتر میرود و همین موضوع باعث مشکل شده چون مثل سابق نمیتوانیم از آب استفاده کنیم چون دمای آب ولرم هست و داغ نمیشه ولی گرمایش پکیج مشکلی ندارد ! شعله پکیج را هم آمدند تنظیم کردند ولی نشکل کماکان وجود دارد ! با تشکر از پاسخ

  • گروه مهندسی افق گفت:

   احتمالا در حالتی که آبگرم استفاده می کنید مقداری از آب به سمت رادیاتورها می رود لطفا شیر سه راهی چک شود

 108. mahshid گفت:

  با سلام ببخشید پکیج ما یه مدتی است صدای خیلی بدی میده مثل زوزه و من همیشه سردرد میگیرم و خاموشش میکنم میشه علتش و بگید از چی میتونه باشه چون قبلا بی صدا بود شوهرم تنظیماتش رو دستکاری کرد صدادار شد

 109. victor گفت:

  پکیج روی آب گرم است اما آب مصرفی گرم نمی شود وشعله های آن نمایان نمی شود

 110. Username* گفت:

  سلام میخواهم طریقه تخلیه رادیاتور ها را در پکیج مدل پویونیر برای توضیح دهید. ممنون شما

  • گروه مهندسی افق گفت:

   در کل نباید آب داخل رادیاتورها مگر در زمان اجبار تخلیه شود
   ورودی آب سرد رو ببندید شیر آب گرم مصرفی رو باز کنید. سپس شیر پرکن رو باز کنید تا اب از طریق مدار آبگرم مصرفی تخلیه شود.

 111. Alireza گفت:

  سلام.پکیج ما پایونیر گلدیران هست .الان ارور e6 داده و رفع نمیشه .مشکل چی هست ،ایا خودم میتونم رفعش کنم.?

 112. سارا گفت:

  سلام من پکیجم حالت زمستانی بود خاموشش کردم بعد از چند روز زدمش تابستانی بعد علامت E51 داد گفتن دودکشش موش توشه حتما منم بازش کردم هیچی نبود الان که روشنش میکنم کلا از اول اخطار میده همه علامتا هست نمیدونم چیکارش کنم راهنماییم کنین ما خونمونم دوره دسترسی به پکیج کار نداریم

 113. sadegh paydar گفت:

  لطفا دفترچه راهنمای بکیج شوفاز دیواری مدلp262fw.fsرا به ادرس تبریز زعفرانیه ایستگاه مسجد خیابان گلدشت ۱۰ متری ۲۱ کاشی ۱۷ ارسال نمایید با تشکر

 114. با سلام
  بنده یک دستگاه پکیج پایونیر دو مبدله دارم که کمتر از یک ساله که نصب کردم. قبلا دقت نکرده بودم (چون توی فصل سرما بودیم) ولی از چند وقت پیش متوجه شدم که وقتی پکیج رو در حالت تابستانی قرار میدم، باز هم آب گرم در رادیاتورها جریان داره. مشکل از کجاست؟

 115. mohammad گفت:

  باسلام
  پکیج گلدیران دارم E4 کد خطا می دهد لطفا راهنمایی کنید چه طوری رفع ایراد کنم وهمچنین هواگیری نمی شه
  باتشکر

 116. mohsen گفت:

  با سلام من پکیج گلدیران مکس الیت دارم ارور E6 می دهد راه خروج دودکش را هم بررسی کردم مشکلی ندارد لطفا راهنمایی کنید

  • گروه مهندسی افق گفت:

   مکس الیت از ابتدای سال ۹۰ با گارانتی زرین وارد بازار میشود و ارتباطی به شرکت گلدیران ندارد و بنده هم اطلاعی از ارورهای آن ندارم.

 117. Meysam گفت:

  سلام .پکیج مدل گلدیران هست.خطای E4 میده.هر کاری می کنم پیچ بار باز نی کنم.دما بار بالا نمی رود.یک لحظه دما می ره بالا دو باره خطا ،E4, می آید.لطفا راهنمایی کنید

 118. حسن گفت:

  سلام.
  پکیج ما پایونیر گلدیران هستش. زمانی که دستگاه رو روشن می کنم چه در حالت زمستونی و یا تابستونی جرقه زن فعال می شه و شعله بوجود می آد. ولی بعد از ۳ ثانیه به مجرد اینکه جرقه زن می خواد خاموش بشه، شعله هم خاموش می شه و دوباره دستگاه فرایند رو از اول شروه می کنه یعنی پمپ شروع به کار می کنه و جرقه رن دوباره فعال می شه و شعله رو روشن می کنه و دوباره شعله خاموش می شه. لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

 119. 6159123661 گفت:

  پکیج ال جی پرستیز شعله تشکیل میشه ولی ۵تانیه بعد خاموش میشه.؟

 120. Prestigr گفت:

  سلام.
  فشار پکیج روی ۳٫۵ بار مونده. شیر ورودی به پکیج رو بستم و شیر تخلیه رو باز کردم ولی فشار پایین نمیاد الانم هر کار میکنم شیر تخلیه آب میده.
  پکیج نو هست و تا حالا استفاده نشده.

  • گروه مهندسی افق گفت:

   فشار پکیج می بایست تا ۱٫۵ بار پر شود و نه بیشتر با استفاده از هواگیری رادیاتورها یا حوله خشک کن فشار را به ۱٫۵ کاهش دهید

 121. فرزاد گفت:

  با سلام
  من یکدستگاه پکیج مدل پایونر دارم که الان که هوا سرد شده،توی حالت زمستانی چند دقیقه که کار میکنه خطای off رو نشون میده و همش یه صدایی مثل یه جرقه زن میزنه مثل اینکه میخواد شعله بگیره ولی نمیتونه،توی حالت تابستانی مشکلی نداره،میخواستم بدونم مشکل از کجاست و چقدر هزینه داره؟

 122. علی گفت:

  سلام کد E3 پکیج روشن میشود ولی فن کار نمیکند فن سالم استارت که میخوره بخاطر انکه فن مشکل برقی داره عمل نمیکنه

 123. امید گفت:

  با عرض سلام
  بنده پکیج گلدیران مدل پرستیژ استفاده میکنم از دیروز اب گرم و که باز میکنم جرقه میزنه روشن میشه ولی خاموش میشه لطف کنید راهنمایی کنید

 124. با سلام فشار پکیچ از وقتی که من ازش استفاده میکنیم رو ۱٫۱ بار بود دیشب ی دفعه شد .۴ بار و خطا e4 میده کمبود اب مشکلش کجاست

 125. مهدی گفت:

  با سلام در مدل پرستیژ وقتی که در حالت زمستان قرار میدهم فشار از ۱ به ۲٫۵ و ۳ میره و بعد از چند دقیقه دستگاه سوت میکشه و خاموش میشه.پکیج در سال ۹۰ نصب شده و تا حالا صافی رو باز نکردم.در ضمن شیر پرکن هم بسته هست.فقط در حالت زمستان این اتفاق میوفته.لطفا راهنمایی نمایید. با تشکر

 126. میثم گفت:

  باسلام خسته نباشید.پکیجم مدل پرستیژه.وقتی میزاری روی تابستون بارش سریع خالی میشه.اماروی زمستون مشکلی نداره فقط وقتی روحالت زمستونه کله ۲۴ساعت روشنه اصلاخاموش نمیشه صداشم خیلی بلنده

 127. میثم گفت:

  باسلام خسته نباشید.پکیجم مدل پرستیژه وقتی روحالت زمستونه کله ۲۴ساعت روشنه اصلاخاموش نمیشه صداشم خیلی بلنده

 128. شروین گفت:

  سلام من از پکیج گلدایران (پرستیژ) استفاده میکنم.
  وقتی کسی داخل حمام از آب گرم استفاده می کند و همزمان کس دیگری مثلا در آشپزخانه شیرآب رو حتی برای چند لحظه باز می کنه، آب در حمام برای مدت طولانی سرد میشه. میشه لطفا راهنماییم کنین که مشکل از کجاس؟

 129. هیلدا گفت:

  سلام دستگاه پکیج دیواری پرستیژ را حدود دو ماهی هست که نصب کردیم ولی اخیرا دستگاه علامت مثلثی که وسطش علامت تعجب باشه را نشون میده و گرمایشی شوفاژ و آب گرم از کار میافته و با روشن و خاموش کردن دستگاه دوباره به کار میافته ولی بعد از مدتی دوباره همین اتفاق میافته. ما چون در منطقه سردسیر هستیم امکان داره زودتر راهنمایی کنید تا مشکل رو رفع کنیم. بسیار ممنون

 130. مهدی گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  دستگاه من یه وقتایی فشار صفر رو نشون میده و یه وقتایی فشار ۱ اتمسفر نشون میده.
  یک لوله سمت راست پکیج به سمت پایین هستش که هیچی بهش وصل نیست و گاهی از اون لوله نشتی داره.
  الان که توحالت زمستونی هستش E2 میده.
  خواهشا بگین چطوری این نشتی رو برطرف کنم و این پیغام چطوری برطرف میشه

 131. مرتضی گفت:

  سلام. پکیجرستیژ تک مبدله دارم که الان دمای شوفاژ رئو ۸۰ هم تنظیم میکنم باز رادیات گرم نمیشه و ایکون اب گرم بالا سمت چپ چشمک میزنه ایراد ازچی هست. ضمنا دستگاه فروردین ۹۴ رسوب گیری و سرویس شده اشکال رو ممکنه بگید. ممنون از سایت خوبتون

  • گروه مهندسی افق گفت:

   اگر لوله رفت با دمای نشان داده شده همخوانی داشته باشد کثیفی رادیاتورها، صافی برگشت و گرفتگی مسیر و رسوبات دلیل گرم نشدن می باشد.

 132. ali گفت:

  با سلام
  پکیج من ال جی مدل پایونیره. آب مصرف به خوبی داغ می شه ولی رادیاتورها با فاصله از پکیج سرد و سردتر می شن. دورترین رادیاتور سرد سرده. فشار آب رو ۱٫ به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه ؟

 133. Amin گفت:

  باسلام پکیج ماگلدیران مدل پرستیجه وقتی به ست ۱۷میروم وگزینه on را انتخاب میکنم وبعد به ست ۱۴میروم عدد نشان داده شده ۱۵است و وقتی آن را به ۷میرسانم دستگاه را در حالت زمستانی قرار میدهم مد عدد صفر را نشان داده وتنظیمات همان تنظیمات سابق یعنی عدد ۱۵است قبل از شروع تنظیمات مد را از حالت صفر خارج میکنم اما فایده‌ای ندارد ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

 134. Amin گفت:

  درحالت تابستانی هنگام مصرف آب گرم رادیاتورها هم داغ میشوند ازاطلاعات مندرج در بالا فهمیدم که مشکل از شیر سه راهی است من خودم تاسیسات کار هستم اگر شیر سه راهی را باز کرده و تمیز نمایم آیا این مشکل حل میشود؟ دراین مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم.

 135. pourya گفت:

  pakeyj ma goldiran hastesh vali vase sistem garmayeshi roye time rafte o har 2 saat dar miyon roshan mishe chikaresh mishe kard age momkene rahnemayi konin

 136. Kalati گفت:

  با سلام
  خونه ما ۷۹ متر هست و ۵۰ تا پره رادیاتور داره و رادیاتورها هم گرم هستن ولی خونه گرم نمیشه پکیج گلدیران ۲۶۰۰۰ پایونر هست.لطفا راهنمایی کنید

  • گروه مهندسی افق گفت:

   رادیاتورهای پره ای مناسب پکیج نمی باشد توضیحات چه رادیاتوری رو بخرم رو مطالعه فرمائید و صافی برگشت پکیج را تمیز نمائید.

 137. amirzade گفت:

  سلام ببخشید پکیج ما مکس ایت هست میخواستم ببینم ارورE7که میده باید چیکار کنیم

 138. amirzade گفت:

  سلام ببخشید پکیج ما مکث الیت هست میخواستم ببینم ارورE7میده باید چیکار کرد

 139. Username* گفت:

  با سلام
  پکیج ما در حالت زمستان روشن میشه و گرم میکنه اما آب گرم برای استفاده در سرویس و حمام نمیاد . چه در حالت زمستونی و چه تابستونی . به عبارت دیگه گرمایش کار میکنه اما آبگرمکن برای مصرفش کار نمیکنه.چه باید کرد؟!!!!!!

 140. Username* گفت:

  مدل دستگاه نیز pioneer می باشد.

 141. hossin گفت:

  سلام به تازگی آب گرم پکیج وقتی حالت زمستانه کار میکنه ولی حالت تابستانه پکیج کارنمیکنه و علامت شیر روی صفحه دیجیتال نمیاد

 142. Naser66ss گفت:

  سلام
  شیر پرکن رو هر چی باز میذارم فشار نمیره بالا، یعنی اصلا اب وارد سیستم نمیشه! ممکنه باد منبه انبساط خالی شده باشه؟

 143. علی گفت:

  باسلام من به تازگی یک پکیج پایونیر۲۶۲ نصب کردم . مشکلی نیست . فقط به نظرم صدای دستگاه در مقایسه بابوتان بیشتره میخواستم ببینم طبیعی است یا ممکن مشکل مثلا از دودکش باشد.

 144. Amin گفت:

  ممنون از سایت بسیار عالی تون

 145. علیرضا گفت:

  سلام دستگاه پکیج پرستیژ من معمولا در شب بعداز چند ثانیه روشن شدن خاموش شده و این حالت چندبار تکرار شده تا خطالی e1 داده و خاموش میشود بعد از خاموش روشن کردن دستگاه بحالت عادی برگشته و بعد از دو بار کارکردن عادی دوباره این حالت تکرار میشود
  اما در روز این مشکل بجود نمی اید
  باسپاس از مهندسین افق که بارها با راهنمایی مشکلات بنده را حل کردید

 146. سجادی گفت:

  سلام
  من پکیج پایونرگلدایران دارم، موقع روشن شدن در حالت زمستانی ، فن شروع بکار می کنه ، چندبار خاموش روشن میشه ، بعد دیگه روشن میشه.
  اشکال چی میتونه باشه؟؟؟
  یکی دوبار هم ارور E3 داده.

 147. عظیمی گفت:

  سلام. از پکیج پرسنتج استفاده مینایم . چند روز است یرور ۴ میدی. یعنی فشار اب از ۱ بالا نمیشی . هر طریق انجام دادیم این فشار بالا نمیری که نمیری. میش رهنمای فرماید تا کدوم بخشو تظیم و یا تعمیر کنیم . ممنون

  • گروه مهندسی افق گفت:

   ربطی به تنظیمات ندارد به کمک شیر پرکن باید فشار را پرکنید اگر پرنشید یا شیر پرکن گیر کرده یا شیر سه راهی با فشار ورودی کم است

 148. ماهان گفت:

  با سلام ما پکیج گلدیران داریم مدتیست اخطار همراه آژیر E2 میزنه لطفا در این رابطه راهنمایی فرمایید که مشکل از کجاست. باتشکر

  • گروه مهندسی افق گفت:

   تمام عواملی که مانع از گردش آب به صورت صحیح در سیستم رادیاتورها شود مانند خرابی پمپ، گرفتگی لوله و … که باعث افزایش دمای داخل پکیج وارور ۲ می شود

 149. عظیمی گفت:

  ممنون از پاسختون. حالا به یه طریقی فشار اب رسیده رو ۱٫۵ ولی الان هم ارور e4 میده . میشه رهنمایی فرماید.

 150. سجاد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  پکیج پایونیر من هم خطای e4 میده و با پر و خالی کردن توی حالت زمستونی هم مشکل برطرف نشد. شیرهای زیر پکیج هم خیس شدن و آب چکه میکنن. فقط هم اررور e4 رو صفحه ست و پکیج کار نمیکنه.
  ممنون از پاسخ هاتون

 151. Vahid گفت:

  با سلام پکیج گلد ایران مدل ۲۶۲ دارم الان مدت یک هفته میشه که error E1 میده از شرکت هم که اومدن میگن تا errorثابت نشه نمی تونیم تشخیص بدیم مشکل از کجاس لطفاًراهنمایی بفرمایید

 152. Ali گفت:

  با سلام، اگه پکیج ارور e9 بده باید چى کار کنیم؟

 153. حمید گفت:

  سلام. پکیج gl n32گلدیران مدتیه که آب مصرفی رو به اندازه کافی داغ نمیکنه و بعد مرتبا سرد و گرم میشه. میشه دلیلشو بگید

 154. کیانوش گفت:

  سلام من با مطالعه پرسش و پاسخ شما به جواب سوالم رسیدم بازم تشکر میکنم خیلی خوب بود
  خسته نباشین

 155. میثم گفت:

  سلام خسته نباشید
  پکیج بنده گلدیران میباشد در حالت زمستونی روشن میشه و گرم میکنه اما آب گرم برای استفاده در سرویس نمیاد . چه در حالت زمستونی و چه تابستونی . به عبارت دیگه گرمایش کار میکنه اما آبگرمکن برای مصرفش کار نمیکنهفلوسوئیچشرو عوض کردم ولی بازم در همان حال میباشد بنده باید چیکار کنم ممنون میشم که راهنماییم کنید

 156. میثم گفت:

  پکیج ما در حالت زمستونی روشن میشه و گرم میکنه اما آب گرم برای استفاده در سرویس نمیاد . چه در حالت زمستونی و چه تابستونی . به عبارت دیگه گرمایش کار میکنه اما آبگرمکن برای مصرفش کار نمیکنه
  فلوسوئیچش رو هم عوض کردم بازم در اون حالته ممنونو میشم راهمماییم کنید

 157. وفا گفت:

  سلام
  شباننه روز از شلنگ اظطراری(پلاستیکی)آب چکه میکند.
  لطفا بفرمایید ایراد پکیج گلدایران مدل پرستیژ ما چیست؟
  باتشکر

 158. سلام
  پکیچ درحالت تابستانی است چراغ آب مصرفی چشمک زن است با بازکردن شیر آب آب گرم داریم ولی پس از چند لحظه آب سرد شده ومجداا گرم می شود وتکرار می گردد
  علت را بیان بفرمایید.متشکرم

 159. سلام
  پکیچ درحالت تابستانی است چراغ آب مصرفی چشمک زن شده وقتی شیر راباز می کنیم اب گرم با تاخیر میادوبعدآن سرد
  می شود ولی مجددا گرم می شود وهمین روال تکرار می گردد.علت را ورفع آن را بیان فرمایید.متشکرم

 160. احسانی گفت:

  سلام علیکم. پکیج من p262-fw/fs هست. موقع روشن شدن (چه آبگرم مصرفی و چه شوفاژ) پس از روشن شدن مشعل، جرقه زدن فندک به مدت حدود ۵ ثانیه ادامه می یابد سپس جرقه زدن قطع میشود و به مدت ۱ ثانیه ارتفاع شعله افزایش میابد و آنگاه همه چیز قطع میشود. این اتفاق ۳ بار تکرار میشود و سپس خطای e1 نمایش داده میشود. ظاهرا اشکال از الکترود است. اما چه باید کرد؟ الکترود توسط یک رشته سیم به برد وصل شده. باید برد اصلی را تعویض کرد؟ت
  ممنون .

 161. علی گفت:

  سلام
  پکیج پایونیر مشکل E4 داره و مسیر آب و فشار آب مناسب است.
  مشکل کجاست؟

 162. داود گفت:

  سلام،وقت بخیر! لطفا میشه راهنمایی کنید
  ما یه پکیج گلدایران مدل پایونر داریم، روی حالت زمستانی که میذارم بعد از چند دقیقه کار کردن ارور e1 میده، البته قبل از ارور چند بار خاموش و روشن میشه بعد ارور میده.
  روی حالت تابستانی هم کار میکنه اما آب خیلی دیر گرم میشه.
  جرقه زنشم چک کردم سالم و شکستگی هم نداره!
  لطفا راهنمایم کنید که باید چیکار کنم؟

 163. فواد غفاری گفت:

  باسلام بنده مدت ۴ سال از پکیج پایونر استفاده میکنم از سال قبل در حالت زمستانی اب داغ کافی نداریم بعضی وقتها به مدت ۵ دقیقه اب باز میماند ولی گرم نمیشود ودمای نمایشگر کم کم شروع به بالا رفتن میکند و خیلی دیر اب گرم میشود ولی در حالت تابستانی تا به حال مشکلی نداشتیم ونیز در حالت زمستانی چند بار پکیج خاموش شده و مجبور شدم دوباره روشن کنم در ضمن دمای اب مصرفی را ۵۰ درجه و ورودی گاز را هم مقداری کم کردم تا شعله کم شود ولی به نظرم تاثیری نداشته لطفا راهنمایی کنید ( ای سی یدکی بورد در کجای پکیج میباشد من پیدا نکردم )

 164. مجید گفت:

  سلام دفترچه راهنمای مکس الیت میخواستم، خواهشا

 165. مجید گفت:

  سلام من یک پکیج گلدیران دارم وقتی شیر اب رو باز میکنیم سوت میکشه یکماهی است تازگی هم بعد اینکه شیرو میبندیم تا پنج دقیقه سوت میکشه

 166. ناصر خضری گفت:

  سلام کسی هست شماره شرکت خدمات پکیج گلدیران رو داشته باشه

 167. ناصر خضری گفت:

  ممنون میشم بفرستید فقط قسمت پکیج شوفاژ دیواری

 168. علی اصغر جعفری گفت:

  با سلام خسته نباشیدخدمت شما ..پکیچ را درحالت زمستانه میگذارم و پکیج شروع به کار کردن میکند فشار خوب همه چیز مرتب ولی پس از ۱ساعت بعضی موقع ها ۲۰ ساعت کار میکند بعضی موقع ۳ روز کار میکند و یک دفعه روی صفحه نمایش مشاهده میکنیم که پکیج offزده و خاموش شده علت چیست؟این حالتی که بیان کردم فقط درحالت زمستانه میباشد.متشکرم..

 169. روشن گفت:

  سلام. اگر فشارسنج به صفر رسیده باشه چطور میتونیم درجه ش رو زیاد کنیم؟
  دیشب بعد از هواگیری شوفاژها این اتفاق افتاد.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 170. مصطفی گفت:

  با سلام و احترام فراوان
  بنده پکیج گلدیران مل پایونر دارم. موقعی که عملیات جرقه زدن آغاز میشه، کل چراغهای نشانگر و ال ئی دی چمشک می زنند، و صفحه ال.ئی.دی نشانگر دما اعداد مختلف روش ظاهر میشه، و گاهی علامت OFF هم نشان داده میشه. عیب کار کجاست؟ آیا این نشانه ها سبب بروز مشکلاتی برای پکیج خواهد شد؟

 171. MEYSAM گفت:

  باسلام.بنده پکیج گلدیران پایونر دارم وهر چقدر دمای پکیج رو میبرم بالا بازم خونم سرده ورادیاتورها هم زیاد داغ نیستند و موقع استحمام هم /آب داغ نیست . چکار باید بکنم .ممنون از راهنماییتون

 172. شقایق گفت:

  سلام ممنون ازراهنمایی خوبتون
  ببخشید اخر توضیحات که نوشتین عدد modراچک کنید این عدد باید چندباشد؟
  واینکه یه علامت ب شکل خانه هست که کنار mod هست این علامت باید روشن باشد یاخاموش ????

 173. علی گفت:

  با سلام
  پکیج من دو مشکل داره :
  مشکل اول : وقتی مشعل برای گرم کردن رادیاتورها روشن میشه، با گذشت زمان و تا رسیدن به دمای مورد نظر، فشار پکیج هم شروع به بالا رفتن می کنه (در حد ۱ تا ۱٫۵ بار زیاد می شه) و وقتی شعله خاموش میشه دوباره به تدریج به حالت اولیه (مثلاً ۱ بار) بر می گرده.
  مشکل دوم : اخیراً چه در حالت زمستان و چه تابستان، آب مصرفی گرم نمیشه (اصلاً شعله ایجاد نمیشه). البته نمایشگر نشون میده که آب مصرفی باز شده ولی اتفاقی نمی افته. این مشکل از وقتی شروع شد که حالت پکیج رو از تابستانه به زمستانه تغییر دادم. (یک نشونه دیگه اینکه با وجود اینکه شعله تشکیل نمی شه ولی تا چند ثانیه آب حالت ولرم داره، انگار که آب از سیستم شوفاژ وارد سیستم مصرفی شده باشه)

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس فنی کالای اصل گفت:

   مشکل اول شما مربوط به خرابی منبع انبساط می باشد
   مشکل دوم: اطلاعات ناقص می باشد لطفا نوع یا مدل پکیج رو اعلام بفرمائید (تک مبدل یا دو مبدل) اگر علامت آب مصرفی فعال شود و شعله ای تشکیل نشود در واقع سنسور آبگرم مصرفی دمای بالاتری از ۶۰ درجه را حس میکند ومانع تشکیل شعله میشود چرا که ارور دیگری نمیدهد.

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *