تلفن : 02166766680
تلفن : 02166766681
اس ام اس: 02166766680
شما هنوز به ناحیه کاربری خود وارد نشده اید.
برای استفاده از خدمات سایت باید وارد شوید.
آخرین بروزرسانی آذر ۴, ۱۳۹۴

کولر ال جی

صفحه مشابه: کولر ...... کولر گازی ...... کولر گازی کم مصرف ...... کولر گازی ال جی ...... کولر ال جی ...... کولر LG ...... کولر کم مصرف ال جی ........ کولر گازی ال جی

شرکت ال جی به عنوان یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد که اقدام به تولید سیستم های تهویه مطبوع در دو شاخه خانگی و صنعتی نموده است. ما در این صفحه در نظر داریم سیستم های تهویه خانگی را معرفی نمائیم. سیستم های تهویه تخصصی در صفحه ای جداگانه معرفی شده است.

 

 

کولر گازی کم مصرف آرت کول اینورتر:
کولر گازی کم مصرف اینوتر دار مدل آرت کول اینورتر
کولر گازی کم مصرف اینوتر دار مدل آرت کول اینورتر

آرت کول اینورتر به دو شکل آینه ای (مشکی یا نقره ای) و قاب عکسی تولید می شود. از مزایای انتخاب این کولر کاهش مصرف انرژی تا ۶۰% نسبت به اسپلیت های معمولی، عملکرد فوق العاده کم صدا در حد ۱۹ دسی بل، ۱۲ متر قدرت پرتاب باد و استفاده از گاز R410A سازگار با محیط زیست می باشد. اسپلیت کم مصرف آرت کول قابلیت تامین گرمایش کامل در دمای ۱۵- درجه زیر صفر هوای بیرون را دارد و مجهز به فیلتر های پلاسما، ضد آلرژی و ضد آنفولانزا می باشد. لازم به ذکر است تمامی اسپلیت های اینورتر دار ال جی حداکثر تا ظرفیت ۲۴۰۰۰ بی تی یو در ساعت تولید می شوند و در صورت نیاز به تامین بار برودتی بیش از این مقدار، می بایست از محصولات تخصصی LG که در صفحه دیگر به طور کامل توضیح داده شده اند استفاده کرد.

آرت کول اینورتر آینه ای
آرت کول اینورتر آینه ای

در مدل قاب عکسی امکان تعویض عکس بر اساس دکوراسیون محل نصب وجود دارد. علاوه بر این پرتاب باد در ۴ جهت و حالت های ویژه جهت تایم خواب از ویژگی های دیگر این محصول به شمار می رود.

آرت کول اینورتر قاب عکسی
آرت کول اینورتر قاب عکسی

 

 

کولر گازی تایتان، تایتان اینورتر و تایتان II و تایتان بزرگ ال جی:
خانواده تایتان ال جی
خانواده تایتان ال جی

تایتان ال جی یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین محصولات ال جی به شمار می رود که در ۴ نوع تایتان، تایتان اینورتر کم مصرف و تایتان II و تایتان بزرگ می باشد. در اینجا به معرفی این چهار محصول از خانواده تایتان می پردازیم. تایتان ال جی طی سالیان متمادی با توجه به کیفیت بالای کمپرسور و قطعات داخلی آن به عنوان محبوب ترین محصول ال جی نزد مشتریان به شمار می رفت. حال با ورود تکنولوژی اینورتر ال جی اقدام به طراحی و ساخت تایتان جدید با نام تایتان اینورتر نموده است که همان ویژگی های فنی آرت کول اینورتر را به همراه دارد و در واقع از مزایای انتخاب این کولر کاهش مصرف انرژی تا ۶۰% نسبت به اسپلیت های معمولی، عملکرد فوق العاده کم صدا در حد ۱۹ دسی بل، ۱۲ متر قدرت پرتاب باد و استفاده از گاز R410A سازگار با محیط زیست می باشد. اسپلیت تایتان اینورتر همانند آرت کول اینورتر قابلیت تامین گرمایش کامل در دمای ۱۵- درجه زیر صفر هوای بیرون را دارد و مجهز به فیلتر های پلاسما، ضد آلرژی و ضد آنفولانزا می باشد. مدل تایتان II کم مصرف از نوع بدون اینورتر بوده و تا ظرفیت ۱۸۰۰۰ تولید می گردد و مدل تایتان بزرگ همانگونه که از نامش پیداست برای تامین بار رودتی بیشتر در مقادیر ۳۰ و ۳۶ هزار تولید و عرضه می گردد.

تایتان اینورتر ال جی
تایتان اینورتر ال جی

در جدول زیر می توانید توان حرارتی و برودتی، میزان برق مصرفی، ماکزیمم طول لوله کشی، ابعاد یونیت های خارجی و داخلی و سایز لوله های مورد نیاز برای مقایسه با آنچه که اجرا شده است را در مدل های آرت کول اینورتر و تایتان اینورتر بررسی و ملاحظه نمائید:

مشخصات فنی آرت کول اینورتر و تایتان اینورتر ال جی
مشخصات فنی آرت کول اینورتر و تایتان اینورتر ال جی

در جدول زیر می توانید توان حرارتی و برودتی، میزان برق مصرفی، ماکزیمم طول لوله کشی، ابعاد یونیت های خارجی و داخلی و سایز لوله های مورد نیاز برای مقایسه با آنچه که اجرا شده است را در مدل تایتان ال جی بررسی و ملاحظه نمائید:

مشخصات فنی تایتان ال جی
مشخصات فنی تایتان ال جی

در جدول زیر می توانید توان حرارتی و برودتی، میزان برق مصرفی، ماکزیمم طول لوله کشی، ابعاد یونیت های خارجی و داخلی و سایز لوله های مورد نیاز برای مقایسه با آنچه که اجرا شده است را در مدل تایتان بزرگ ال جی بررسی و ملاحظه نمائید:

مشخصات فنی تایتان بزرگ ال جی
مشخصات فنی تایتان بزرگ ال جی

 

کولر گازی اسمایل ال جی:
کولر گازی اسمایل ال جی
کولر گازی اسمایل ال جی

کولر گازی اسمایل ال جی که به سری لبخند مشهور است ساده ترین نوع کولر گازی با حداقل امکانات بوده که گزینه ای بسیار مناسب برای آن دسته از مشتریانی است که در انتخاب کولرگازی هزینه خرید و سرمایه گذاری اولیه را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند.

در جدول زیر می توانید توان حرارتی و برودتی، میزان برق مصرفی، ماکزیمم طول لوله کشی، ابعاد یونیت های خارجی و داخلی و سایز لوله های مورد نیاز برای مقایسه با آنچه که اجرا شده است را در مدل اسمایل (لبخند) ال جی بررسی و ملاحظه نمائید:

 

کولر گازی کاستی ال جی:
کولر گازی کاستی ال جی
کولر گازی کاستی ال جی

کولر گازی ایستاده ال جی:

کولر گازی چند پنل ال جی:

 

راهنمای خرید کولر گازی!!!

آنچه مشتریان کولر گازی باید بدانند:

اهمیت روز افزون مصرف بهینه انرژی (آب , برق و گاز) به ویژه پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها مشتریان را به میزان مصرف لوازم خانگی در هنگام خرید حساس نموده است. بسیاری از شرکتها از این حساسیت سوء استفاده نموده و با درج اطلاعات غیر صحیح ( ساختگی ) , میزان مصرف انرژی محصولات خود را در سطحی بهینه اعلام داشته و نسبت به فریب مشتریان اقدام مینمایند.بدین لحاظ محاسبه میزان مصرف انرژی (برق) کولرهای گازی و ارائه اطلاعات دقیق به مشتری از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد.

مسئله: حساسیت عامه مردم به مصرف برق کولرهای گازی

لطفا آگاه باشید که: بدون استفاده از تکنولوژی اینورتر هیچ یک از دستگاههای سرمایشی (گازی) قابلیت دستیابی به سطح مصرف انرژی بالاتر از Bرا ندارند.( به استثناء ظرفیت ۹۰۰۰ در حالت آزمایشگاهی).

روش محاسبه میزان بازدهی دستگاهها ( سرمایش و گرمایش)

روش اول:

(بازدهی در گرمایش) COP= وات ظرفیت گرمایش / وات مصرفی (آمپر * ۲۲۰)
(بازدهی در سرمایش) EER= وات ظرفیت سرمایش / وات مصرفی (آمپر * ۲۲۰)
روش دوم:

(بازدهی در گرمایش) COP= ظرفیت گرمایش BTU/ وات مصرفی (آمپر * ۲۲۰) / ۳٫۴۱۲
(بازدهی در سرمایش) EER= ظرفیت گرمایش BTU/ وات مصرفی (آمپر * ۲۲۰) / ۳٫۴۱۲

به عنوان مثال روش محاسبه بازدهی انرژی (حالت سرمایش) یکدستگاه کولر گازی با ظرفیت ۹۰۰۰ به شرح زیر می باشد:
(بازدهی در سرمایش) EER:
۹۰۰۰ / ۸۰۹ /۳٫۴۱۲=۳٫۲۶

با توجه به اطلاعات موجود در کاتالوگ های مختلف، می توان از هر دو روش فوق استفاده کرد که نتیجه آن یکسان می باشد.
اصول کلی مقایسه بازدهی واقعی و غیرواقعی دستگاهها

میزان بازدهی انرژی(EER & COP)در همه ظرفیت ها یکسان نمی باشد.

با افزایش ظرفیت دستگاهها بازدهی(EER & COP)کاهش می یابد.

بدون استفاده از گاز R410aمیزان بازدهی هیچ دستگاهی به Aنمی رسد.

مقایسه میزان بازدهی دستگاههای موجود در بازار بر اساس جداول ارائه شده (برند: ال جی) –مدل های سال ۲۰۱۱

LG(inverter)میزان بازدهیظرفیت
۴٫۱EER–بازدهی در حالت سرمایش۹۰۰۰ BTU
۴٫۲۱COP–بازدهی در حالت گرمایش
۳٫۴۷EER–بازدهی در حالت سرمایش۱۲۰۰۰ BTU
۳٫۸۱COP–بازدهی در حالت گرمایش
۳٫۴۷EER–بازدهی در حالت سرمایش۱۸۰۰۰ BTU
۳٫۸۲COP–بازدهی در حالت گرمایش
۳٫۲۱EER–بازدهی در حالت سرمایش۲۴۰۰۰ BTU
۳٫۶۲COP–بازدهی در حالت گرمایش
(بازدهی در حالت سرمایش) EER
EEREnergy Grade
EER > 3.20A
۳٫۲۰≥ EER>3.00B
۳٫۰۰≥EER>2.80B
۲٫۸۰≥ EER >2.60D
۲٫۶۰≥ EER> 2.40E
۲٫۴۰≥EER > 2.20F
۲٫۲۰≥ EER > 2.00G
(بازدهی در حالت گرمایش) COP
COPEnergy Grade
COP > 3.60A
۳٫۶۰≥ COP>3.40B
۳٫۴۰≥COP>3.20B
۳٫۲۰≥ COP >2.80D
۲٫۸۰≥ COP> 2.60E
۲٫۶۰≥COP > 2.40F
۲٫۴۰≥ COP > 2.20G

 

سوالات متداول تهویه مطبوع: چه کولری بخرم؟؟؟