021-66682229
فروش و خدمات پس از فروش

فروش و خدمات پس از فروش

گروه مهندسی افق آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه طراحی، اجرا و تامین تجهیزات مربوط به سیستم های تهویه مطبوع شامل اسپلیت های گازی، پکیج های شوفاژی، دیگ های آبگرم، دیگ های بخار، چیلر های تراکمی، چیلر های جذبی، فن کویل های سقفی زمینی دیواری و کاستی، داکت اسپلیت، پکیج های یکپارچه، اسپلیت های کانالی، سیستم های وی آر اف، کولرهای چند پنل، مولتی وی، کانسیلد، گرمایش از کف و گرمایش تابشی می باشد!

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه برآورد فنی برای پروژه شما لطفا با ما تماس بگیرید.

 

 

“اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش”

 

 

 

” در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۳۰بروز رسانی شد”

 

 

 

 

 

 

 

 

۳ دیگاه

 1. با سلام و احترام اینجانب تعمیر کار و مهندس تاسیسات مدت ۱۷ سال در شهر سنندج مشغول تعمیر و نصب انواع پکیج بوده ام ؛ لذا با عنایت به مسئولیت گارانتی ها ؛ تقاضای کد نمایندگی خدمات آن شرکت محترم را برای شهر سنندج دارم .

 2. همتا گفت:

  با سلام
  درباره محصولاتتون مخصوصا پکیج دیواری از شما مشاوره برای خرید می خواستم.
  اگر امکان دارد درباره دو مبدل بودن برام توضیح دهید تا فرق آنها را بدانم و نیز این که بنظر شما محصولتان چه تفاوتی با آرم های دیگه دارد؟

  • فرزین خانه شناس گفت:

   ساختار داخلی همه پکیج های موجود عینا شبیه هم می باشند با این تفاوت که در محل چیدمان قطعات داخلی و مارک تک تک آن ها تفاوت هایی قابل مشاهده است.
   بطور خلاصه می توان گفت در پکیج تک مبدل، تنها مبدل موجود! عمل تامین آبگرم مصرفی و تامین گرمایش مورد نیاز را انجام می دهد و هر دو مدار در تماس مستقیم با شعله می باشند. اما در پکیج دو مبدل مبدل ثانویه صرفا به تامین آبگرم مصرفی اختصاص دارد که در آن آب مصرفی با آب گرم می شود و در نتیجه رسوب در آن کمتر می باشد. لازم به ذکر است در هر دو این مدل ها به هیچ وجه تامین آب گرم مصرفی همزمان با تامین مدار گرمایش اتفاق نخواهد افتاد.

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *