021-88288161-2

برند های معتبر آبمیوه گیری اورجینال

آب میوه گیری میوه ها و سبزیجات به طور گسترده ای به عنوان یک عادت سالم شناخته می شود،  و به توصیه اکثر متخصصان تغذیه با توجه به میزان قند وکالری موجود در میوه ها میتوان در وعده ها و میان وعده های غذایی از این نوشیدنی های محبوب استفاده نمود.  برای تولید آبمیوه ارگانیک به منظور استفاده از انواع ویتامین ها نیاز به یک دستگاه آبمیوه گیری است که برا ی استخراج آب انواع میوه ها، گیاهان، برگ سبزیجات و … مورد استفاده قرار میگیرد.

بعضی از آبمیوه گیری ها علاوه بر پروسه آبمیوه گیری بعنوان یک پردازنده غذایی در آماده سازی پوره، غذاهایی نظیر پاستا، غذای کودک، تولید انواع ترشی جات، آسیاب و …  نیز میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند. با توجه به این توضیحات تفاوت میان آبمیوه گیری Juicer که آب میوه را از آن جدا میکند با مخلوط کن Blender که مخلوط پالپ و آب میوه است را باید در انتخاب مد نظر قرار دهیم.

انواع آبمیوه گیری ها از لحاظ نوع مکانیزم به ۵ گروه زیر تقسیم میشوند که با توجه به نیاز و نوع کاربری مورد استفاده قرار می گیرند.

  • Functional Juicers : این نوع از آبمیوه گیری معمولا بدون نیروی برق کار میکنند و مخروطی برای تهییه آب میوه ها با نیروی دست و بصورت فیزیکی در نظر گرفته شده است.
  • Centrifugal Juicers (آبمیوه گیری سانتریفیوژ): آبمیوه گیرهای سانتریفیوژ با یک تیغه برش تخت (مانند یک مخلوط کننده) میوه یا سبزی را خرد کرده. به طور همزمان محصول را با سرعت بسیار زیادبرای جدا کردن آب از پالپ میچرخاند.
  • SINGLE-GEAR JUICERS (آبمیوه گیری تک دنده): این نوع آبمیوه دارای سرعت کمتری نسبت به مدل سانتریفیوژ است اما بدلیل نحوه عملکرد ساختار سلولی میوه و سبزی را تخریب نمیکند.
  • Twin-Gear Juicers
  • HYDRAULIC PRESS (فشاری هیدرولیکی): از یک بازوی هیدرولیکی برای استخراج آب میوه استفاده می شود.