021-88288161-2

لیست قیمت بخار شوی اورجینال و اصل در برند های معتبر و گارانتی دار

لیست قیمت بخار شوی

با توجه به نوع، برند های متفاوت و ابعاد و اندازه متنوع موجود در بازار قیمت خرید بخار شوی متفاوت است. بنابراین لیست قیمت بخار شوی اورجینال اصل در انواع برند های معتبر در وب سایت رسمی کالای اصل پلاس جهت انتخاب دقیق مشتریان و خرید آنها فراهم شده است.

  • قیمت بخار شوی سام
  • قیمت بخار شوی گوسونیک

 

لیست قیمت بخار شوی

لیست قیمت بخار شوی

امروزه سرعت، سهولت و بهداشت بالایی که در امر نظافت منازل از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد، لذا بخارشوی در منازل به یکی از پر متقاضی ترین لوازم خانگی تبدیل شده است. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که قصد دارید این وسیله پرطرفدار را به جمع وسایل خانه خود اضافه کنید، وب سایت رسمی کالای اصل پلاس نکاتی را جهت خرید شما ارائه می کند:

بخار شوی ها در سه نوع جارویی، دستی و چند منظوره در سطح بازار پخش شده اند.

جارویی:

به شکل عمودی بوده و دارای مخزن آب متصل به خود می باشد. مناسب برای شست شوی انواع کف مانند سنگ، سرامیک و پارکت می باشد. در این دستگاه ها آب داخل مخزن به سرعت گرم می شود. از آنجا که در زمان استفاده از آن ها نیازی به خم و راست شدن نیست، استفاده از آن ها کمتر خسته کننده است.

دستی:

نسبتاٌ کوچک و سبک تر از انواع دیگر هستند. مناسب برای شستشوی مکان هایی مانند در، دیوار، پنجره، سینک، اجاق گاز و سایر جاهای در دسترس می باشد. به دلیل برخورداری از مخزن کوچک باید مخزن آن ها را زود تر پر نمود.

چندمنظوره:

مناسب برای تمیز کردن انواع سطوح از کف گرفته تا انواع وسایل خانگی و شیشه ها، می باشد و به همین منظور معمولاٌ دارای برس ها و سری های متنوعی می باشند. نسبت به انواع دیگر بخار شوی ها سنگین تر و جاگیرتر بوده و زمان گرم شدن آب در آن ها طولانی تر است اما آب و بخار آن ها دیرتر از انواع دیگر تمام می شود.